23.7 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Дім актора покаже у Запоріжжі прем’єру про Шевченка – афіша 9, 10 березня
(zprz.city)

НайпопулярнішіЗапорізький Дім актора готує прем’єру вистави «Шева forever» 16+

У Домі актора обіцяють розповісти все, що ви не знали про Тараса Шевченка та боялись спитати. До 210-річчя з дня народження поета театр покаже прем’єру “Шева forever”.

Читайте також: У запорізькому музеї відкрили незвичайну виставку художника з позивним Пікассо – фото

“Це буде нова вистава з циклу “Перепоvieдаки”, спільний проєкт театру танцю та театру-лабораторії “Vie”, у якій спробуємо подивитися на Тараса Шевченка не як на далеку, сувору та відсторонену пам’ятку, а як на живу людину”, – розповідала zprz.city в. о. директора-художнього керівника Дому актору Ольга Донік.

“Перепоvieдаки повертаються з новим спектаклем про «духовного батька нації» під дзвінкою назвою “Шева forever”, – повідомили на сторінці театру-лабораторії “Vie” у фейсбуці.

Нагадаємо, що “Перепоvieдаки” – це формат візуальних театралізованих розповідей про історичні факти та легенди.

Зараз Тарас мав би мільйони переглядів в ютубі, тисячі підписників в інстаграмі й тік-току

Далі цитуємо анонс театру.

Що у школі нам розповідали про Шевченка? Кріпак, талановитий художник, революційний демократ, народний герой та видатний поет. З портретів та пам’ятників за нами суворо спостерігає пишновусий дідуган. Хіба Тарас Шевченко був саме таким? Аж ніяк!

Молодий амбітний парубок, який отримав свободу у 24 роки і вирішив підкорити цілий світ! Зараз Тарас мав би мільйони переглядів в ютубі, тисячі підписників в інстаграмі й тік-току.

Розумний, креативний, відкритий до нового, гульвіса та душа компанії – не дивно, що Шевченка обожнювали жінки. І він кохав: Оксаночка, Ганнуся, Катериночка і, звісно ж, Ликера Полусмак. Чотири лебідки, що завжди поруч із Шевченком, – мінливі як його думи, і прекрасні як кожна з його картин.

Тарас Шевченко був гарячий душею та відвертий у своїй поезії, мав і сороміцькі вірші. Рядки його віршів непорушні, а тому через наявність ненормативної лексики, для глядачів встановлені вікові обмеження – 16+.

9, 10 березня о 18.30 – прем’єра вистави «Перепоvieдаки. Шева forever», у театрі-лабораторіі “Vie” (о. Хортиця).

Тривалість вистави 1 годину.

Читайте також: Відомий режисер-експериментатор вперше за кілька років поставив виставу в Запоріжжі – вона може шокувати

Додаткова інформація за номером +38(095)776-54-32 (Viber, Telegram, WhatsApp).

А 23 березня Дім актора покаже на сцені Запорізької обласної філармонії масштабну виставу-концерт “Івасюк. Червона рута”.

Ми писали, що у Театрі юного глядача або Театрі молоді теж готують прем’єру до 210-річчя зі дня народження Тараса Шевченка, “Тарасові сни. Заповіт”. Жанр вистави там визначили як “картини життя поета”. У Театрі молоді покази відбудуться 9, 17 і 30 березня.

На першому фото роботи Олександра Грехова з серії «Квантовий стрибок Шевченка», фото зі сторінки театру-лабораторіі “Vie” у фейсбуці.


ZPRZ.CITY

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини