30.1 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Міністр освіти: схоже, адміністрація ліцею №4 у Франківську не намагалася зупинити булінг
(galka.if.ua)

Найпопулярніші

Із заявою до поліції звернулася мати шестикласника Івано-Франківського ліцею №4. Вона попросила захисти її сина від булінгу, який вчиняли інші учні. На цю ситуацію відреагував Міністр освіти і науки.

Про це пише Галка з посиланням на Міністра освіти і науки України Оксена Лісового.

Лісовий вважає, що коли дорослі знають про булінг, але намагаються цього не помічати, замовчувати чи не втручатися – це категорично неприйнятно.

“Ситуація, яка склалася в одному з ліцеїв у Івано-Франківську має усі ознаки систематичного цькування. І, на жаль, виглядає, що адміністрація не намагалася його зупинити. Вже поспілкувалися з управлінцями обласного і міського департаментів освіти. Створена комісія, яка зʼясовує всі обставини. Паралельно на звʼязку з освітнім омбудсменом. Вживаємо заходів, серед яких — аудит діяльності ліцею”, – каже Лісовий.

Також міністр освіти попросив батьків не мовчати, якщо їхня дитина стала жертвою булінгу. Якщо не вдається владнати ситуацію на рівні школи, потрібно звертатися до місцевих органів управління освіти, освітнього омбудсмена та поліції.

“Діти очікують на підтримку дорослих, хоча не завжди вірять, що зможуть її отримати. Тому дуже важливо чути і слухати їх весь час. Підтримувати і вірити в них більше, ніж в самих себе”, – додає міністр.

Раніше Галка писала, що департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради видав наказ створити комісію.

Galka.if.ua

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини