14.4 C
Kyiv
Понеділок, 20 Травня, 2024

«Прекрасній половині людства “рогатими” керувати простіше»: у Марцінківа поширили оголошення із сексистськими виразами
(galka.if.ua)

Найпопулярніші

На сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа опублікували оголошення про навчання й влаштування на роботу на посаду водіїв і водійок тролейбусів. Не обійшлося без сексизму.

Про це пише “Галка” з посиланням на “Повага. Кампанії проти сексизму в медіа і політиці”.

В оголошенні на сайті повідомляють, що після закінчення попереднього курсу в КП «Електроавтотранс» з’явилося сім нових водіїв тролейбусів, переважно це жінки.

«Адже саме прекрасній половині людства «рогатими» керувати простіше. Чоловіки здебільшого йдуть водіями автобусів», — ідеться в повідомленні.

Це повідомлення Руслан Марцінків також поширив на своїй сторінці у фейсбуку.

Видання «Медіакритика» зазначає, що вирази “прекрасна стать” чи “прекрасна половина людства” — це «кліше, які треба викорінювати із медіапростору, бо ці фрази утверджують міф про жінку як красиву річ, функція якої зводиться до одного — надихати чоловіків».

Як писала “Галка”, депутатка Івано-Франківської міської ради Мар’яна Вершиніна вважає, що мер Руслан Марцінків – сексист. Під час розгляду земельного питання на позачерговій сесії Івано-Франківської міськради Марцінків після виступу депутатки сказав: «Щось нам не везе з Мар’янками. То одна у Верховній Раді, одна — у міській раді».

Galka.if.ua

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я


Останні новини