30.1 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Прилад зашкалив, вимірюючи концентрацію вітаміну D в крові померлого 89-річного пацієнта
(health.fakty.com.ua)

Найпопулярніші

89-річний бізнесмен у відставці Девід Мітченер помер від отруєння вітаміном D після прийому надмірної кількості цієї добавки.

Вітаміном лікувався, від вітаміну помер

Було встановлено, що він протягом дев’яти місяців приймав вітамін D, бо був переконаний, що це піде йому на користь.

У звіті про смерть пана Мітченера, складеному помічником коронера графства Суррей Джонатаном Стівенсом, зазначено, що пенсіонер був госпіталізований до лікарні Східного Суррея з гіперкальціємією (високий рівень кальцію) і, незважаючи на лікування, помер.

Зараз дивляться

Перевірка зразка крові, взятого перед смертю, показала рівень вітаміну D – 380. Це максимальний рівень, який може бути зафіксований лабораторією. Оскільки прилад зашкалило, точної цифри встановити не вдалося.

Посмертно вказано, що причиною смерті стала застійна серцева недостатність і гостра хронічна ниркова недостатність, гіперкаліємія, токсичність вітаміну D.

Під час розслідування смерті пана Мітченера коронер порушив питання, що викликають занепокоєння у суспільстві. Вони пов’язані з відсутністю попереджень на упаковці біодобавок, зокрема вітамінів, про ризик надмірного споживанням.

А добавки вітаміну D можуть бути небезпечними для життя у великих кількостях.

– Ризики, пов’язані з добавками для здоров’я, повинні бути вказані більш чітко, – наголосив коронер.

Звіт коронера надіслано до Агентства харчових стандартів і Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту, які мають вжити відповідних заходів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

ФАКТИ

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини