У Запорізькому ботанічному саду розпочали екологічну акцію

Запорізький міський дитячий ботанічний сад розпочинає екологічну акцію “Пташине містечко”, яку присвятив до Міжнародного дня птахів. Про це об’явили на сторінці ботанічного саду у фейсбуці та запросили до участі всіх охочих – учасників очікує приємний подарунок.

Читайте також: Барвистий лютий: Запорізький міський ботанічний сад вражає красою квітів – фото

Що потрібно зробити:

– змайструй годівничку або шпаківню

– розмісти їх у зеленій зоні міста (парк, сад)

– зроби фото зі своєю роботою

– надійшли фото та інформацію про себе (прізвище, ім`я, заклад освіти, вік, контактні данні) на адресу ботанічного саду  botsadzp@ukr.net з позначкою теми “Пташине містечко”.

Акція триватиме з 1 березня по 1 квітня (це Міжнародний день птахів).

“Долучай своїх знайомих, друзів, батьків – разом цікавіше”, – пропонують у ботанічному саду.

Та пообіцяли, що всі учасники отримають чудовий подарунок – прогулянку ботанічним садом.


Подарунок дійсно чудовий. Бо це рідка зараз можливість погуляти по ботанічному саду та насолодитися красою весняною природи. Бо під час повномасштабної війни сад закритий для відвідувань та екскурсій.

Нагадаємо, що можна прийти у тимчасовий зоохостел (його відкрили на початку повномасштабної війни) ботанічного саду і вибрати там  собі домашнього улюбленця – котика або собаку. Нових пухнастиків у ботсаду більше приймати не можуть і роздають тих, що залишились. Всі тваринки тут щеплені,  стерилізовані, чиповані. Їх віддають безплатно, але тільки у добрі руки.

У ботсаду дбають про своїх вихованців і дізнаються, як їм живеться на новому місці.

Читайте також: У Запоріжжі розквітли перші підсніжники – фото

Телефони для зв`язку щодо “всиновлення” та допомоги тваринам зоохостелу ботанічного саду: (061) 707-01-81, (061)270-87-67.