30.1 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Відправлення повісток чоловікам за кордоном: що відомо
(fakty.com.ua)

Найпопулярніші

Фото: Факти ICTV

У новому законопроєкті про мобілізацію не передбачено механізму вручення чи надсилання повісток чоловікам, які перебувають за кордоном.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський.

Вручення повісток за кордоном – чи буде в законопроєкті №10449

– Механізму, як це робити, на даний момент немає. Крім того, у комітеті ми попередньо відхилили норму про те, щоб заборонити для них надання консульських послуг, якщо в них немає військово-облікових документів, – пояснив нардеп.

Водночас зауважив, що у наших чоловіків за кордоном буде можливість через телефонний зв’язок чи електронний кабінет отримати відповідний військово-обліковий документ або уточнити свої дані.

Зараз дивляться

– Ми залишили можливість, передусім особам, що проживають за межами України, скористатися електронним кабінетом для дистанційного оновлення даних без в’їзду на територію України, оскільки потім виникне проблема з можливістю їх виїзду, – сказав Веніславський.

Йдеться і про студентів, які навчаються за кордоном, про тих чоловіків, які виїхали ще до війни.

Профільний комітет також відхилив електронні повістки, а реєстрація в електронному кабінеті призовника буде не обов’язковою, про що політик сказав у цьому ж інтерв’ю.

Читайте також


Що робити, якщо прийшла повістка, а особа за кордоном: пояснення експерта


Вручення повісток за кордоном: чи буде така норма в законі про мобілізацію

Джерело: РБК-Україна

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

ФАКТИ

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини