Боєць “Живчик” до війни керував яхтою, а тепер керує танком

128 ОГШБр вже тривалий час воює на Запорізькому напрямку. Журналісти “5 редакції” поспілкувалися з бійцями-танкістами про їхню роботу та ситуацію на фронті (відео нижче).

Читайте також:  Рідний брат воює на боці окупантів – військовий, який боронить Запоріжжя, розповів про бої (відео)

Боєць з позивним “Живчик” приїхав з Греції, аби воювати проти окупантів. За мирних часів був капітаном яхти, тепер – командир танку.

“Яхтою керувати неважко, танком теж. Є у нас дуже гарні інструктори, вчителя. Головне мати бажання”, – розповідає боєць.

У жовтні 2023 року брав участь в боях біля села Копані – там отримав поранення.

“Я тоді вистріляв 21 снаряд та 250 патронів з кулемета. Коли повертались, прилетів перший снаряд. А потім ще й FPV-дрон прилетів у башту”, – згадує “Живчик”.

Отримав тоді боєць кілька уламків та опіків. Одразу ж після лікування повернувся до побратимів, бо не міг полишити їх надовго. Військові – це як родина, розповідає головний сержант танкового взводу “Літьоха”:

“Це вже як дім, все своє рідне стало. Коли додому приїжджаєш у відпустку – це зовсім інше. Перші 4 дні радість, а потім вже хочеться назад. Ми вже як брати і сестри між собою”.

Бійці продовжують боронити нашу землю та знищувати російських загарбників.

Раніше ми розповідали, як на Запорізькому напрямку працюють спецпризначенці. Поліцейські спецпідрозділу полюють на окупантів FPV-дронами, які збирають самостійно.