30.1 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Залишки села виявлені в печері Італії – знахідка примітна тим, що там міг жити Циклоп
(news.telegraf.com.ua)

Найпопулярніші

Вчені були приголомшені знахідкою

Італійські, французькі та британські вчені виявили залишки села бронзової епохи в печері Пертоза в Італії. Для дослідників ця знахідка виявилася дуже дорогоцінною, адже тут могла жити легендарна істота.

Що унікального в цій знахідці

Про відповідне відкриття повідомляє Morgenpost. Зазначається, що знахідка має на увазі сотні вбитих вертикально пальових стрічок, які можуть вказувати на існування селища бронзової епохи (1450 — 1200 до н.е.).

Селище в печері

Вчені пов’язали цю печеру з міфом про циклопа Поліфема, з яким зустрівся Одісей. Як сказала керівниця відділу охорони пам’яток у Салерно Рафаелла Бонаудо, спальні будинки датуються бронзовою добою, періодом, який нагадує шляхи вздовж Середземного моря, моряків і місця, які відвідав Одіссей під час своєї подорожі Середземним морем.

Археологи дивуються пальовим будинкам на півдні Італії. Дослідники не підозрювали про доісторичні пальові житла в Пертозі. Кажуть, що пальові житла зазвичай будували в безпосередній близькості від озер, переважно на півночі Італії, особливо біля озера Гарда. Однак на півдні Італії вони є абсолютною рідкістю.

Раніше “Телеграф” розповідав про те, що на Львівщині знайшли рештки унікального святилища. Так, археологи виявили фундамент стародавньої споруди.

Телеграф

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини