23.7 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

ЗМІ про наслідки стрілянини в Одеській області: поліція не хоче серйозно займатися справою
(od-news.com)

Найпопулярніші

Нещодавно до редакції «Бессарабії INFORM» на умовах анонімності звернувся мешканець Татарбунар, який повідомив, що 23 лютого в центрі міста сталася стрілянина, внаслідок якої постраждала молода родина. Четверо людей здійснили напад на чоловіка, завдали йому вогнепальних поранень та покинули місце події, що було зафіксовано камерою відеоспостереження. Імена нападників відомі, і, здавалося б, для слідства повинно бути все ясно, але, як з власних джерел стало відомо «БІ», ситуація стає дедалі дивнішою і незрозумілою.

Через пережитий у той вечір стрес, побачивши побиття та стрілянину в бік близької людини, мати з маленькою дитиною звернулись по медичну допомогу. За консультаційним висновком спеціаліста, в обох з них виявлено стан емоційного шоку, про що в «БІ» є документальне підтвердження. Надалі й мати, і дитина будуть проходити лікування.

Чоловік, який отримав поранення, також досі проходить амбулаторне лікування. У вечір, коли сталась подія, медики «швидкої» доправили його до місцевої лікарні, про що повідомили правоохоронцям. Також повідомлення до поліції здійснили і в медзакладі.

Проте з того часу поліціянти більше не звертались з приводу надання будь-яких документів стосовно стану потерпілого. Це підтвердили в лікувальній установі.

Зі слів анонімного джерела, жінка пораненого намагалась сама передати до поліції медичні довідки чоловіка, проте правоохоронці відмовились їх приймати, мотивуючи це тим, що він має надати їх особисто. Проте потерпілий і досі має побоювання звертатись до поліції через погрози причетних підірвати будинок родини.

Крім того, заявницю здивував ще один факт у проведенні розслідування справи. Після нападу, коли жінка писала заяву до правоохоронців, вона чітко окреслила події та кількість зловмисників. Їх було четверо. Проте, коли 28 лютого її викликали до Татарбунарського відділення НП, щоб підписати «необхідний документ», виявилося, що йдеться вже не про чотирьох, а трьох нападників. Через неправдивість даної інформації, заявниця відмовилась від підпису, зазначивши, що надалі буде підписувати документи лише у присутності свого адвоката.

Як наголосив співрозмовник «БІ», не зрозуміло, чому поліція так не хоче серйозно займатися цією справою і намагається все «спустити на гальмах». Він також зазначив, що правоохоронці здійснюють спроби вплинути на потерпілу, розповідаючи, що її родина по завершенню справи сплачуватиме штраф. І це також не зовсім зрозуміло, чому штраф мають сплачувати ті, хто постраждав від нападу.

Сьогодні, 1 березня, до жінки знову поступив телефонний дзвінок від поліції з проханням прийти підписати «папери», навіть без адвоката, адже «там немає нічого такого». Як зазначив наш співрозмовник, наразі складається враження, що правоохоронці просто мають на меті скористатися некомпетентністю потерпілої з юридичних питань та змусити її без адвоката підписати «те, що треба».

Також «БІ» повідомили, що після виходу попередньої публікації про випадок, ситуація в місті отримала широкий резонанс. Місцеві мешканці сподіваються, що цього разу молодики не уникнуть покарання, якого вони заслуговують, адже від їх «діянь» постраждала не лише ця родина.

Взгляд из Одессы

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини