23.7 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Експорт СПГ з США знизився на 7% у лютому
(www.epravda.com.ua)

Найпопулярніші

GETTY IMAGES

Американський експорт скрапленого природного газу впав на 7% у лютому через меншу кількість днів у місяці, а також зупинку роботи заводу у Техасі.

Про це повідомляє Reuters.

Падіння прийшло після рекордних поставок торік, які вивели США на перше місце у світі, випередивши Катар і Австралію.

Як очікується, США збережуть цю позицію і в цьому році.

Американський експорт переохолодженого газу впав до 7,73 млн. метричних тонн (МТ) у лютому, порівняно з 8,3 млн. МТ у січні та рекордними 8,6 млн. МТ, відвантаженими у грудні.

Лютневе зниження було спричинене, в першу чергу, зупинкою однієї з трьох установок зі скраплення газу на заводі Freeport LNG на острові Квінтана, штат Техас. Установка не працює вже понад місяць через проблеми з електродвигуном.

Очікується, що установка не працюватиме ще близько двох тижнів, поки не завершиться ремонт, що, ймовірно, вплине на березневий експорт СПГ.

За даними фінансової компанії Tudor Pickering & Holt, поставки американського газу на СПГ-заводи минулого тижня впали до 13,9 млрд куб. футів на добу. Американські заводи працювали на рівні близько 95% завантаженості, порівняно з 97% наприкінці січня.

У структурі експорту найбільшу частку все ще займає Європа, яка імпортувала 4,62 млн. тонн, або 60,5% всіх вантажів, відвантажених минулого місяця, за нею йдуть Азія і Латинська Америка, свідчать дані про морські перевезення LSEG.

Частка Азії в експорті підскочила до 1,96 млн тонн, або 25% вантажів, порівняно з 1,42 млн тонн, або 17%, у січні, тоді як частка Латинської Америки склала 0,49 млн тонн, або 6%, у лютому, порівняно з 8,1% у попередньому місяці, і зрівнялася з грудневою часткою, свідчать дані LSEG.

Нагадаємо:

Ціни на газ в ЄС впали до рівня, який востаннє спостерігався до того, як РФ почала скорочувати поставки в 2021 році, що дає надію на те, що енергетична криза, яка охопила регіон протягом останніх трьох років, можливо, добігає кінця.

ЕКОНОМІЧНА ПРАВДА

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини