23.7 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Тривалий час тиснув на очі. Засудили полтавця, який вибив око знайомому через ревнощі
(kremen.today)

Найпопулярніші

Інцидент стався у червні 2019 року під час розпиття спиртного — через ревнощі між чоловіками почалася бійка, під час якої обвинувачений тривалий час тиснув на очі потерпілого. У вересні 2023-го року Октябрський райсуд призначив нападнику умовне покарання, але Полтавський апеляційний суд змінив покарання на реальний термін

Як пише “Полтавщина”, 21 лютого Полтавський апеляційний суд переглянув вирок Олегу Ю. за нанесення тяжких тілесних ушкоджень товаришу по чарці. Суд першої інстанції призначив чоловіку 5 років умовно, але апеляція змінила покарання на реальний термін. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Обвинувачений  — розлучений, має середню технічну освіту, безробітний, не судимий. 16 червня 2019-го, о 23:30, під час розпиття спиртного в під’їзді між чоловіками сталася сварка через ревнощі. Під час бійки обвинувачений обома руками схопив потерпілого за голову та почав давити на очі. В результаті таких дій потерпілий отримав повну сліпоту на праве око.

Чоловік провину визнав. Але пробачення у потерпілого не просив, збитки не відшкодовував. Октябрський райсуд у вересні 2023-го призначив чоловіку 5 років ув’язнення, але від відбування покарання звільнив з іспитовим строком — 3 роки.

Проте, переглянувши обставини справи, Полтавський апеляційний суд прийшов до висновку, що таке покарання для  нього є досить м’яким та скасував рішення першої інстанції. Апеляційний суд призначив обвинуваченому реальний термін — 5 років ув’язнення.

Кременчук Today

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини