23.7 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Вітчизняні виробники представили свої розробки роботів, які вивозитимуть поранених з-під вогню
(health.fakty.com.ua)

Найпопулярніші

У Києві показали роботів, які під час війни здатні зберегти життя поранених. Гусеничні й колісні евакуатори, з різним радіусом дії, з різними варіантами зв’язку, тобто, можна вибрати під різні задачі.

Найцінніше, що у нас є на фронті, – це люди

Випробування роботизованих систем вітчизняного виробництва для евакуації поранених з поля бою провели Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, Головне управління безпілотних систем та Brave1.

Про це повідомила заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості Анна Гвоздяр на своїй сторінці у соцмережах.

Зараз дивляться

– Роботи зможуть вивозити поранених з-під шквального вогню, так ми збережемо життя наших медиків, а бійці зможуть швидше отримати допомогу, – зазначила Гвоздяр.

Свої вироби представили сім виробників – Terra Traverse, Роботизовані комплекси, Keep Robotics, Trident Technologies, НВП Українські безпілотні технології, Tencore та компанія X.

Анна Гвоздяр зазначила, що це лише ті виробники, які змогли приїхати сьогодні. Інші готові продемонструвати свої напрацювання пізніше.

Ефективність роботів оцінювали медики

Оцінювали роботів представники Командування медичних сил разом із медиками, які працюють безпосередньо на передовій.

Виробники уважно дослухалися до конкретних пропозицій і порад щодо покращення виробів так, щоб вони могли бути максимально корисними на фронті.

Будуть іще професійні тестування – в умовах, наближених до бойових, з РЕБом та іншими засобами протидії, у відповідному рельєфі тощо.

Заступниця міністра висловила величезну подяку всім виробникам. Адже ця війна показала, що треба змінювати людей машинами всюди, де це можливо.

Джерело і фото: Анна Гвоздяр

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

ФАКТИ

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини