Про те, що вищеописаний «цифровий інструмент» уже взаємодіє з ідентичними держреєстрами ДПСУ та Міграційної служби, надаючи відповідним органам докладну і вичерпну інформацію про військовозобов’язаних, пише «НБН», посилаючись на пояснення заступника глави Міноборони України Катерини Чорногоренко, яке прозвучало в ефірі телемарафону на YouTube-каналі «ТСН».
На цьому етапі ТЦК/СП продовжують доукомплектовуватися необхідними технічними засобами для роботи з «Оберігом», і незабаром зможуть мати «напохваті» єдину цифрову платформу, яка дасть змогу з’ясовувати місцезнаходження будь-якого військовозобов’язаного, а також, чи перетинала особа кордон України, і чи має у своєму розпорядженні вона відстрочку від мобілізації (якщо є — на підставі чого).
Крім «Оберіга», триває попередня підготовка до запуску електронного «Кабінету військовозобов’язаного», який, судячи з усього, почне працювати через 2 місяці після ухвалення законопроєкту про мобілізацію (в оборонному комітеті повідомляли протилежне), тобто з травня.
Раніше ми писали про те, що Веніславський розповідав, хто з громадян отримає «бронь» від призову після ухвалення мобілізаційного законопроєкту.