19.2 C
Kyiv
Понеділок, 24 Червня, 2024

Шосткинське “Джерельце” представило Україну на міжнародному фестивалі в Італії
(sumypost.com)

Найпопулярніші

З 26 травня по 1 червня вихованці “Народного ансамблю народного танцю «Джерельце» Шосткинського центру естетичного виховання мали честь представити Україну та рідне місто на міжнародному фестивалі в Пезаро, Італія.

“Діти захисників нашої держави славлять та відстоюють українську культуру на міжнародному рівні. Під час виступу на сцені фестивалю гордо майорів Прапор України, а глядачі аплодували зі сльозами на очах, бо українські танці зворушують до глибини душі. Своїм виступом діти показали, що Україна – це сила та міць”, – повідомляють на ФБ-сторінці ансамблю.

Колектив «Джерельце» – це дружня творча родина! Народний танець, культура, мова, пісня – все, що пов’язано з українською культурою та ідентичністю, зберігають та популяризують керівники та вихованці “Джерельця”. І не лише в рідному місті, а й далеко за межами України.

Вихованці ансамблю народного танцю «Джерельце», керівники колективу Людмила Маковець, Яна Трет’як та Олексій Дейнека а також батьківський комітет висловили подяку Шосткинській міській раді, міському голові Миколі Нозі, начальнику управління освіти Наталії Сергейко та Анжелі Висоцькій, заступнику директора Шосткинського центру естетичного виховання за допомогу та підтримку в організації поїздки на міжнародний фестиваль танцю.

Шостка.Інфо

The Sumy Post

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини