30.1 C
Kyiv
Субота, 13 Липня, 2024

Віцепрезидентка США: Підтримка України – наш стратегічний інтерес, а не благодійність

Найпопулярніші

Підтримка України та українського народу є стратегічним інтересом для США, а не благодійністю, зазначає віцепрезидентка США Камала Гарріс.

“Підтримка президента Байдена непохитна. Це не благодійність із нашого боку. Народ України та його майбутнє – наш стратегічний інтерес, це наш інтерес, щоб міжнародні норми, як-от територіальна цілісність і незалежність, були дотримані”, – сказала Гарріс на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським під час Саміту миру в суботу у Швейцарії.

Вона наголосила, що в інтересах США – захист демократичних цінностей. “У наших інтересах стояти поруч із нашими друзями, такими як Україна”, – заявила вона.

У свою чергу президент України Володимир Зеленський заявив, що “доки Путін намагається розширити війну і зробити її кривавішою, Україна разом із Америкою та всіма нашими партнерами захищає життя українців і відкриває нові можливості для дипломатії”.

“Насправді ми тут сьогодні заради дипломатії. Україна завжди вірила в силу дипломатії. Сьогодні ми зробимо все, що зможемо, щоб почати рухатися в бік справжнього миру через дипломатію. І я вдячний Америці за її підтримку. Це справді важливо, що США допомагають наблизити мир”, – зазначив він.

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини