7.3 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Акції Apple зросли до рекордного рівня
(ubr.ua)

Найпопулярніше

Акції американської Apple 28 червня зросли до рекордно високого рівня – $2,98 трлн, сягнувши порога ринкової капіталізації в $3 трлн. Про це повідомляє Reuters.

Акції виробника iPhone зросли на 0,6% і на кінець дня 28 червня склали $189,25. Це було друге рекордне закриття поспіль для акцій Apple.

Альтернатива Apple. Експерт назвав топ-3 доступних аналогів окулярів  Vision Pro в Україні

“Насправді не було жодної принципово нової інформації, яка б могла підтримати рух акцій. Те, що у вас залишилося, це, знаєте, сам ринок”, – сказав старший портфельний менеджер Globalt Investments Томас Мартін.

З початку року вартість Apple підскочила на 46%, компанія залишається найдорожчою у світі. Таке зростання послідувало за сильним відновленням цього року з боку кількох технологічних важковаговиків Уолл-стріт, чому сприяли ставки на те, що Федеральна резервна система наближається до завершення своєї кампанії з підвищення відсоткових ставок у США, а також оптимізм щодо можливості штучного інтелекту.

Apple випустить жовті iPhone 14 та iPhone 14 Plus: їхні головні особливості

Зростання акцій Apple відбулося після випуску на початку місяця дорогої гарнітури доповненої реальності. Крім того, останній квартальний звіт Apple за травень показав падіння виторгу та прибутку, але все ж таки перевершив очікування аналітиків.

Нагадаємо, Apple планує в 2024 році випустити нову модель iPhone – Ultra, яка буде потужніша за Pro та Pro Max тв з більш високою ціною.

UBR

Останні новини