4.9 C
Kyiv
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Ампутували ногу вище коліна: в аеропорту Бангкока жінка застрягла на рухомій доріжці
(health.fakty.com.ua)

Найпопулярніше

У міжнародному аеропорту Дон Муанг у Бангкоку внаслідок нещасного випадку на рухомій доріжці в одному з терміналів 57-річній жінці довелося ампутувати ліву ногу вище коліна просто на місці події.

Як стало відомо, тайська пасажирка мала сісти на ранковий рейс із бангкокського аеропорту в провінцію Накхонсітхаммарат, коли її нога застрягла в рухомій стрічці.

На зображеннях, розміщених в інтернеті, видно, що нижня частина ноги жінки застрягла під ременем у кінці проходу. У валізи, що лежала поруч із нею, були відсутні два колеса, а жовті гребінчасті пластини були зламані там, де вони зазвичай вкривають край ременя.

Медичній бригаді врешті-решт довелося видалити ліву ногу вище коліна.

– Від імені міжнародного аеропорту Дон Муанг я хотів би висловити свої найглибші співчуття у зв’язку з подією, – заявив на пресконференції директор аеропорту Карун Танакулджирапат.

Він сказав, що аеропорт нестиме повну відповідальність за медичні витрати жінки і буде відкритий для переговорів про інші компенсації.

Карун сказав, що пішохідні доріжки в аеропорту перевіряють щодня. Наразі прохід закрито, група інженерів оглядає його, щоб визначити причину інциденту.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

ФАКТИ

Останні новини