7.3 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Черкащани б’ють на сполох через нібито підготовку до вирізки дерев на вулиці Одеській | Про Все
(provce.ck.ua)

Найпопулярніше

У Черкасах жителі мікрорайону “Перемога” скаржаться, що невідомі планують вирізати дерева під будівництво СТО на вулиці Одеській. Наразі там розпочалися підготовчі роботи.

Черкащанка Лариса розповідає, що зверталася у міську раду і там її запевнили, що дозволу на вирізку дерев поки немає.

“Це місце – біля “Одеського” кладовища, – розповідає жінка в коментарі для Про все. – Ще поки не вирубують, а тільки розгортають інструменти, поставили біотуалет. Я так зрозуміла, у Бондаренка гасло: “Вирубати всі дерева, які є у Черкасах”. На Можайського вирубав, тепер вже тут. Я телефонувала в інспектування, то вони мені сказали, що щось там ще не затверджено з усіма, тільки з архітектурою. Як так можна? Там захисна смуга дерев приблизно 5 метрів. Ну це ж, скоріше за все, з “відмашки” Бондаренка”.

Один із працівників, який назвався Олександром, розповів, що працює на приватне підприємство, яке займається чисткою парків по всій Україні. В Черкасах вони також мають розчистити парк, який нібито облюбували наркозалежні.

Журналісти протягом дня – 30 червня – намагалися взяти коментар у мера Черкас Анатолія Бондаренка з цього приводу, проте він на дзвінки так і не відповів. Редакція готова опублікувати позицію очільника міста, якщо він виявить бажання відреагувати.