5 C
Kyiv
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Ектор Хіменес-Браво чесно відповів, куди зникла його молода дівчина | UA Новини
(ua-novosti.info)

Найпопулярніше

Останнім часом кухар взагалі не ділиться спільним контентом з коханою.

Колумбійський шеф-кухар та ведучий Ектор Хіменес-Браво чесно відповів, куди зникла його молода обраниця.

Так, раніше знаменитість ділився спільним контентом з коханою. Нині ж ведучий не публікує ані фото, ані відео. Прихильники вже почали хвилюватися, чи не сталося розриву в їхніх стосунках і чи досі вони разом. Фани засипали Ектора запитаннями, куди зникла його дівчина.

Шеф-кухар вирішив не хвилювати прихильників та відверто зізнався, де його кохана. Нині обраниця шоумена не в Україні, вона перебуває у польській столиці Варшаві. Разом з нею залишився й песик ведучого Чоко.

“Чоко (песик – прим. ред.) і моя дівчина зараз у Варшаві. З ними обома все добре”, – зазначив Ектор.

Знаменитість вкрай рідко бачиться зі своєю коханою, адже він не хоче їхати з України, а також боїться за безпеку обраниці, тому вона поки що залишається за кордоном. Однак це не заважає парочці проводити телефонні розмови. Як зізнався кухар, вони можуть телефонувати одне одному по три-чотири рази на день.

“Щодня я розмовляю зі своєю дівчиною, по три-чотири рази. Щоразу я бачу Чоко”, – поділився Ектор.

Зазначимо, про те, що Ектор Хіменес-Браво не самотній, стало відомо влітку 2021 року. Щоправда, тривалий час кухар приховував свою обраницю. Нині ж, хоч фото з коханою знаменитість вже показав, однак неохоче розповідає про їхні стосунки. Як говорив сам кухар, він не хоче зурочити.

UA NOVOSTI

Останні новини