4.9 C
Kyiv
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Фіат відмовився від сірого кольору – в чому причина
(ubr.ua)

Найпопулярніше

Італійський виробник автомобілів Fiat з 26 червня відмовився від виробництва машин, пофарбованих у сірий колір попри те, що це один з найпопулярніших кольорів. Про це йдеться в прес-релізі материнської компанії Stellantis.

“Це прорив для Fiat та іміджу його бренду, який припиняє виробництво сірих автомобілів та вітає новий барвистий світ. Fiat став першим автовиробником, який ухвалив це революційне рішення, починаючи з нового Fiat 600e”, – сказано в ньому.

Вторинний ринок легкових авто: які моделі на “автоматі” можна купити за $7000

В компанії пояснили, що Італія пов’язана з яскравими кольорами – кольорами моря, сонця, землі та неба, тому рішення спрямоване на “подальше зміцнення лідерства Fiat як бренду радості, яскравості та оптимізму”.

В релізі також зазначається з посиланням на дані про реєстрацію Товариства виробників та продавців автомобілів, що сірий колір є найпопулярнішим кольором для нових автомобілів у Великій Британії. На нього припадає понад  одного авто з чотирьох нових, проданих в цій країні у 2022 році. Однак компанія прагне надихати людей жити з оптимізмом та позитивом, тому й ухвалено рішення про відмову від сірого.

Китайський автовиробник Geely потрапив до переліку міжнародних спонсорів війни

Раніше асоціація “Укравтопром” неодноразово публікувала статистику щодо найпопулярніших кольорів для авто серед українців. Навесні повідомлялося, що на первинному ринку сірий увійшов до цієї трійки поряд з білим та чорним.

UBR

Останні новини