Франція Україна дивитись онлайн матч Євро-2023

Найпопулярніше

Молодіжна збірна України у чвертьфіналі Євро-2023 грає зі збірною Франції.

“Апостроф” веде онлайн-трансляцію з Клуж-Напоки. Початок матчу – 22:00.

Дивіться: Календар Євро-2023 U-21: розклад та результати всіх матчів

Франція та Україна на молодіжному рівні зіграли раніше вісім матчів – одна перемога України, чотири нічиїх та три перемоги французів.

Нагадаємо, Франція виграла групу D, здобувши три перемоги у трьох матчах. Україна посіла друге місце у групі B, втративши перше місце на 90-й хвилині матчу з Іспанією.

Дивіться: Іспанія – Україна – 2:2 феєрична нічия у битві за перше місце

ЄВРО-2023 u-21

1/4 фіналу

Клуж-Напока. “Клуж-Арена”
Головний арбітр: Жоау Піньєру (Португалія)

ФРАНЦІЯ – УКРАЇНА

_______________________________________________________________

08:08. однак і у нашій команді вже досвідчені футболісти

08:08. наш суперник хоч і виступає на ЄВРО без своїх зірок, таких як Камавінга чи Чуамені, та має добротну команду, яка складається з гравців, які у своїх командах попри юний вік є основними гравцями

08:08. Вітаємо! Сьогодні збірна України зіграє проти Франції у чвертьфіналі молодіжного Євро

Також дивіться на “Апострофі” пряму трансляцію відео з Бухареста. Плеєр з’явиться за кілька годин до початку матчу.