5 C
Kyiv
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Контрнаступ в Запорізькій області – які успіхи в ЗСУ на фронті
(zprz.city)

Найпопулярніше


Яка ситуація склалася на лінії фронту в Запорізькій області

Найміцніша лінія оборони окупантів, де сконцентрований максимальний ресурс для гальмування ЗСУ, фактично продавлена.

Читайте також: Окупанти в паніці: на Запоріжжі росіяни масово псують зброю та тікають з поля бою

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив військовий оглядач Олександр Коваленко:

“По Мокрих Ялах триває переважно дистанційна робота артилерії у напрямку Старомлинівки, яка є опорником вже по другій лінії оборони окупантів. Крім того, вогневе ураження здійснюється і по тиловій третій лінії, внаслідок чого іноді виносяться системи ППО.

Також проходить процес вирівнювання правого флангу, з якого окупанти відійшли до 2-ї лінії вздовж опорників Орлинське-Любимівка-Новозлатопіль, залишивши в полях ВО “Шторм-Зек” та мобілізованих. Тобто, сподівань на утримання цього сектору росіяни не мають.

Читайте також: ЗСУ здійснили вдалий штурм в Запорізькій області: цікаві деталі операції

Дуже схожа ситуація у районі населеного пункту Роботине. Доля населеного пункту може вирішитись найближчими днями, з урахуванням того, що ЗСУ в цьому районі вже ніщо по-справжньому не зупиняє.

Смуга забезпечення у цьому напрямі продавлена, і окупанти розглядають варіант з відходом на новий рубіж, але є нюанс.

У разі звільнення Роботине, окупанти “посипляться” по Новопрокопівці, Ільченкові та Солодкій Балці. Тобто, найлогічніше, окупантам слід би бігти одразу і не оглядаючись до Токмака. В іншому випадку, нічого хорошого на них у даній локації не чекає.

У районі Малої Токмачки 38-а ОМСБр та БАРСи не справляються із утриманням тиску СОУ і у найближчій перспективі у напрямку Полог не виключаю того, що називається “Каскад”. Цей кульмінаційний момент вже оглянемо, особливо з урахуванням втрат окупантів та пропорційності ресурсу у локації.

У цьому контексті цілком логічно виглядає пожвавлення Сил оборони у напрямку Дорожнянки та Марфопіля. Тобто тиск на Пологи зростатиме не лише з правого флангу, а й з півночі”.

Тож, віримо в ЗСУ та спостерігаємо за ситуацією.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ вибили росіян з кількох позицій в Запорізькій області.

ZPRZ.CITY

Останні новини