6.7 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Манікюр котяче око повернувся в моду
(apostrophe.ua)

Найпопулярніше

Багатьом знайомий манікюр “котяче око”, але не всі знають, що у 2023 році ця техніка повернулася в моду і стала справжнім нігтьовим трендом літа.

Фото: Pinterest

Магнітні лаки, що містять частинки металу, були представлені в індустрії приблизно у 2010 році. Їх робили з використанням спеціальних пігментів, які реагували на магніти, створюючи характерний блискучий ефект.

Фото: Pinterest

Читайте також: Новий тренд французького манікюру набирає популярності: як він виглядає.

У міру зростання популярності нейл-арту ентузіасти та професійні майстри експериментували з різними техніками та дизайнами. У 2023 році затребуваними стали світлі нюдові відтінки, тоді як раніше найпопулярнішим поєднанням були чорний і зелений кольори.

Фото: Pinterest

Фото: Pinterest

Фото: Pinterest

Майстри додають інші техніки, такі як омбре, блискітки та хромування, щоб посилити ефект “котячого ока”.

Фото: Pinterest

Фото: Pinterest

Щоб досягти ефекту “котячого ока” вдома, вам знадобиться особливий тип лаку для нігтів, який називається “лак для нігтів котяче око” або “магнітний лак для нігтів”.

Читайте також: Шикарний та стриманий колір нігтів став хітом 2023 року: він одразу робить образ дорожчим.

Фото: Pinterest

Фото: Pinterest

Ефект “котячого ока” створюється за рахунок використання магніту, який рухає металеві частинки лаку. Ці магніти часто входять до комплекту лаку для “котячого ока” або можуть бути придбані окремо. Вони бувають різних форм і малюнків, таких як прямі лінії, діагональні лінії або завитки, що дозволяє створювати різні візерунки на нігтях.

Фото: Pinterest

Раніше ми розповідали, як виглядає модний педикюр на літо 2023 року.

Цікаві новини для вас:

Апостроф

Останні новини