6.7 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

На Полтавщині попрощались із загиблим захисником Богданом Братановим
(kremen.today)

Найпопулярніше

Родина, побратими та громада провели в останню путь капітана Богдана Братанова – командира механізованого батальйону, який поліг 27 червня у бою під Приютним на Запоріжжі. Про це повідомили в Новосанжарській громаді 30 червня.

Богдан Братанов народився 8 жовтня 1988 року в селі Руденківка. Після навчання у школі вступив до Харківської юридичної академії, яку закінчив з відзнакою.  Згодом здобув вищу економічну освіту, був аспірантом Полтавської аграрної академії.

З 2011 по 2015 рік Богдан Братанов працював прокурором на Київщині. У цей час одружився й став батьком. З початком російсько-української пішов до війська. Маючи офіцерське звання, служив на посаді заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення. Повернувшись з АТО, у 2016 році змінив роботу прокурора на адвоката. Після початку повномасштабного вторгнення росії Богдан Братанов звернувся до найближчого військкомату та став до лав захисників 11 березня. Перебував на різних офіцерських посадах від командира роти до командира батальйону з кількома сотнями людей у підпорядкуванні. Опікувався й беріг своїх підлеглих, у тяжкі хвилини був разом з ними на передових позиціях.

Визволяв Ізюм, воював на Донецькому напрямку. Земляки на колінах зустріли траурний кортеж з тілом воїна. Прощалися в Нових Санжарах та Руденківці. Поховали захисника в рідному селі на місцевому кладовищі.

Кременчук Today

Останні новини