4.6 C
Kyiv
Четвер, 29 Лютого, 2024

Нагородами від Міністра оборони відзначено операторів і команди FPV-дронів та команду проєкту «ОЧІ»
(armyinform.com.ua)

Найпопулярніше

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Серпня 2023, 15:14

«Ми всі усвідомлюємо, що нинішня війна — це війна технологій. Війна мізків. І ви — найкращий приклад того, як Україна прогресує.

Те, що ви робите з самого початку повномасштабного вторгнення — це колосальна майстерність.

У нас у повітрі більше тисячі операторів різних типів дронів від маленьких простих до великих серйозних. Постійне спостереження, розвідка — підрозділи це бачать. І коли російський генерал, думаючи, що він перебуває у глибокому тилу, за умовні 60 кілометрів від лінії фронту, їде з колоною техніки, і його зустрічають ЗСУ та беруть цю колону в полон — російський генерал шокований. Проєкт “ОЧІ” став проривом. Сьогодні поруч із ним працюють оператори FPV-дронів.

Ви нищите ворога, ви уражаєте цілі, про які колись казали “неможливо”. Ви доводите, що немає цього “неможливо”. Від вашої роботи у захваті всі наші партнери. Я неодноразово від своїх візаві — міністрів оборони різних країн, чув слова захоплення про вашу роботу. Про вашу майстерніть.

Сотні знищених танків, автомобільної техніки, радіоелектронного спорядження та ключових ворожих позицій на лінії зіткнення — це без перебільшення ваша заслуга.

Я вдячний вам за вашу службу, за звитягу. Я знаю точно, ми переможемо у цій війні проти зла. І ваш внесок у цю перемогу неоціненний.

Успіхів вам, влучних цілей і побільше якісних дронів. Про останнє ми подбаємо.

Все буде Україна», — наголосив Міністр оборони України Олексій Резніков.

АрміяINFORM

Останні новини