4.6 C
Kyiv
Четвер, 29 Лютого, 2024

Названо реально працюючі і фіктивні добавки для схуднення | UA Новини
(ua-novosti.info)

Найпопулярніше

Експерти з Великобританії представили увазі як реально працюючі добавки для схуднення, так і фіктивні. За словами фахівців, не можна покладатися на розрекламованість препаратів. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні The Sun.

Експерти попереджають, що перед покупкою засобів спрямованої дії потрібно переконатися в їх безпеці і дієвості, як би їх не розхвалювали продавці. Зокрема, американський регулятор нещодавно оштрафував фірму Amazon на 12,8 млн доларів за фальшиві огляди добавок для схуднення. Як стверджує дієтолог Еллі Ізом з групи клінічного харчування BioCare, слід категорично уникати всього, що обіцяє допомогти скинути вагу за тиждень. Наприклад, не варто вірити різного роду «блокаторам жиру». Насправді ж виключення органічної речовини може завдати серйозної шкоди здоров’ю.

На відміну від першої групи засобів доведено, що екстракт зеленого чаю реально допомагає привести параметри фігури в порядок. Якщо говорити про користь в даному випадку зеленої кави, то хоч вона і має деякі переваги, але недостатньо досліджень, щоб стверджувати її ефективність. Велика частина експериментів була проведена на тваринах, а не на людях.

Стверджується, що малинові кетони сприяють більш ефективному розщепленню жиру в клітинах. Вважається також, що вони підвищують рівень адипонектину, гормону, що регулює обмін речовин. Насправді працездатність складу сумнівна, тому продукт не рекомендуються зареєстрованими дієтологами. Кон’юговані лінолева кислота – одне дослідження показало, що вона зменшує жирову масу у людей з надмірною вагою. Одночасно з’ясувалося, що мало місце посилення запалення у пацієнтів, а це означає, що прийом її небезпечний. Гарцинія камбоджійська допоможе схуднути, але її не можна приймати в якості заміни здорового способу життя, необхідна консультація фахівця. Чекати швидкої втрати ваги не варто.

UA NOVOSTI

Останні новини