7.3 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Прем’єр Іспанії Педро Санчес прибув до Києва 1 липня 2023 – що відомо про візит
(fakty.com.ua)

Найпопулярніше

Фото: Офіс президента

У суботу, 1 липня, прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес прибув з офіційним візитом до Києва. Поїздка відбувається в перший день головування країни в Раді ЄС.

У своєму Twitter політик оприлюднив кадри з київського вокзалу після прибуття до столиці України.

– Вже у Києві. Я хотів, щоб перша подія головування Іспанії в Раді ЄС відбулася в Україні з Володимиром Зеленським. Я висловлю вашому уряду та парламенту всю європейську солідарність. Ми будемо підтримувати український народ доти, доки в Європі не відновиться мир, – наголосив Санчес.

Як повідомляється на сайті Іспанського головування в Раді ЄС, у рамках візиту запланована зустріч Педро Санчеса з президентом України Володимиром Зеленським. Крім того, прем’єр Іспанії виступить з промовою перед членами українського парламенту, де “висловить підтримку Європою українського народу”.

Візит має стати демонстрацією непохитної підтримки України з боку Євросоюзу в усіх сферах: військовій, гуманітарній, економічній.

Одним із пріоритетів іспанського головування має стати підтримка “стабілізації, відновлення та реконструкції в Україні”.

– Війна в Україні буде одним із головних пріоритетів нашого головування з акцентом на забезпечення єдності між усіма країнами-членами ЄС, – наголосив Санчес перед візитом.

Це вже третя поїздка прем’єра Іспанії до України від початку повномасштабної війни – з 24 лютого 2022 року.

З 1 липня Іспанія прийняла головування в Раді ЄС, яке триватиме до кінця грудня. Країна за ротаційним принципом змінила Швецію, яка головувала протягом останніх шести місяців.

Джерело: Іспанське головування в Раді ЄС

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

ФАКТИ

Останні новини