6.7 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Шмигаль розповів про плани на Конференції з відновлення України в Лондоні
(www.radiosvoboda.org)

Найпопулярніше

У Лондоні стартує Конференція з питань відновлення України. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль увечері 20 червня, українська сторона межах заходу представить й обговорить із міжнародними партнерами основні аспекти відбудови.

За його словами, це – «швидке відновлення, залучення приватних інвестицій в перспективні напрямки, активізація міжрегіонального партнерства».

Читайте також: ООН і Україна планують мобілізувати 300 мільйонів доларів на відновлення громад – Кубраков

Шмигаль додав, що українська сторона очікує за підсумками підписання документів, які «прискорять нашу відбудову та розвиток».

Велика Британія проводить Конференцію з відновлення України цього тижня, щоб допомогти країні швидко залучити іноземні інвестиції. Очікується, що на захід до Лондона прибудуть понад 1000 іноземних високопосадовців із 61 країни, представників неурядових організацій і сотні лідерів бізнесу та підприємців.

Конференція з питань відновлення України, яку проводять у Лондоні 21-22 червня, стане продовженням циклу щорічних заходів, останній з яких провели в швейцарському Лугано у липні минулого року.

За даними Світового банку, станом на березень 2023 року потреби України на відновлення та відбудову оцінювали в 411 мільярдів доларів.

Радіо Свобода

Останні новини