6.7 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Україну рекордно розтопить: синоптики назвали дату максимальної спеки
(kremen.today)

Найпопулярніше

В Україну йде сильна спека. Наприкінці тижня температура повітря у більшості областей буде + 39-41 градус.

Погода в Україні на початку серпня буде максимально спекотною. Як повідомляють синоптики, температура може досягти +40 градусів.

Синоптик Наталія Діденко попередила, що в Україну заходить сильна спека.

“Увага! В Україну йде сильна спека! Наприкінці тижня, протягом 4-6 серпня, температура повітря у більшості областей кусатиме 32-39 градусами, на сході та півдні, ймовірно, буде до +40!”, – повідомила вона.

За її даними, найближчими днями також очікується висока температура на півдні та сході України.

“Але все ж до сильної спеки треба готуватися більшості українських громадян в кінці тижня”, – уточнила синоптик.

За даними Діденко, тільки західні області України зможуть уникнути сильної спеки.

У нинішньому році, згідно зі свіжими прогностичними даними. Серпень в нашій країні виявиться контрастним як за розподілом температури повітря, так і в плані кількості опадів.

“У першій декаді місяця з високою ймовірністю нас чекає період аномальної спеки, яка буде викликана надходженням сухого і спекотного повітря з Середньої Азії і Близького Сходу. В період орієнтовно з 4 по 8 серпня у центральних, південних і східних областях денна температура може досягти позначок + 36 … + 41° С. У західних і північних областях у зв’язку з близькістю фронтальних розділів і більшої кількості хмарності температурний фон буде помітно нижче”, – розповів синоптик Ігор Кибальчич.

У другій декаді серпня очікується перебудова атмосферних процесів, що спричинить за собою істотне зниження температури в більшості областей України, а також більш рясні дощі.

“Після 20 серпня погодні умови над Україною і в цілому над Європою візьмуть більш динамічний характер, що буде проявлятися в більш частій зміні баричних утворень (циклонів, антициклонів). Опади пройдуть в більшості регіонів країни, а температурний фон буде коливатися в межах середніх багаторічних показників”, – говорить синоптик.

Таким чином, середньомісячна температура в Україні очікується в межах +20…+26 °C, що виявиться на 1,5 – 2 °C вище норми. У південних і східних областях місцями на 3-4 °C вище середніх багаторічних показників. Опади протягом місяця будуть розподілятися нерівномірно, проте в західних областях традиційно їх буде більше, місцями вище норми на 50-80%.

Нагадуємо, на площі Незалежності у Кременчуці встановили охолоджувальну арку

 

Кременчук Today

Останні новини