7.3 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

В Україні офіційно скасували карантин через COVID-19
(rivne.online)

Найпопулярніше

Від сьогодні, 1 липня 2023 року, в Україні скасували карантин, встановлений для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Про це інформує Рівненська ОВА.

– Дякую медикам, які всі ці роки самовіддано боролися з пандемією, попри ризики для власного здоров’я. Наші лікарі мужньо тримають свій фронт, – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

  • Як повідомили у Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, на Рівненщині перші вісім випадків коронавірусної хвороби були підтверджені 26 березня 2020 року у Сарненському районі.
  • Від початку пандемії в області зафіксували 197 920 випадків захворювання, з них понад 2 705 – летальні.
  • Окрім того, летальність в області є найменшою в Україні – 1,4 % (середня по країні – 2,0 %).
  • Кількість діагностичних досліджень за період пандемії перевищила кількість населення Рівненщини в 1,5 рази.
  • У заклади охорони здоров’я звернулися за допомогою майже 200 тисяч мешканців регіону, понад 35 тисяч були госпіталізовані.
  • 29 червня 2023 року – перший день на Рівненщині з нульовою реєстрацією захворюваності на COVID-19.

Водночас у МОЗі зазначили, що COVID-19 нікуди не зникає, вірус циркулюватиме надалі – восени можливий ризик чергової сезонної хвилі.

Базові протиепідемічні та профілактичні заходи (маски, антисептики, обмежувальні заходи та дистанція у місцях громадського користування) залишаються рекомендованими та застосовуватимуться у разі точкових спалахів COVID-19 на рівні окремих колективів, міст чи областей.

Також залишаються рекомендованими та безоплатними щеплення проти COVID-19.

Через відсутність карантинних обмежень на території України не є обовʼязковим використання та наявність COVID-сертифікатів.

Rivne.online

Останні новини