4.6 C
Kyiv
Четвер, 29 Лютого, 2024

Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину
(today.vn.ua)

Найпопулярніше

21 Червня, 2023, 12:33

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав чергову партію допомоги на Херсонщину. 

Як зазначають у Штабі, команда волонтерів та координатоорів з першого дня трагедії на Каховській ГЕС організовує відправки допомоги людям, що опинилися в епіцентрі катастрофи. Вже на ранок після теракту відбулась термінова нарада за участі голови Гумштабу Володимира Гройсмана та співзасновників Штабу Вячеслав Соколовий і Сергій Моргунов, на підтримку людям оперативно відправили кілька вантажів.   

Цього ж разу закликали долучатись і вінничан. У результаті швидко зібрали чергову партію допомоги для херсонців, постраждалих від наслідків підриву дамби Каховської ГЕС. Вантаж з одягом, постільною білизною, ковдрами, продуктами харчування, засобами гігієни, водою, одноразовим посудом,  підгузниками та кормом для тварин вже вирушив на південь.

“З першого дня, як тільки стався теракт на дамбі, ми працюємо над допомогою його жертвам – це мешканці Херсона та населених пунктів, що розташовані нижче за течією. До допомоги долучились наші партнери з різних благодійних організацій, координатори нашого штабу, місцеві депутати, але ми пішли трошки далі та оголосили загальний збір допомоги, взяти участь у якому могли всі. Чимало мешканців Вінниці зробили свій внесок, щоб зібрати цей вантаж, і я їм дякую!”, – сказав співзасновник нашого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Вячеслав Соколовий. 

Допомогу збирали в обласній бібліотеці імені Отамановського. Працівники закладу не тільки займався організаційними питаннями, а й самі приносили необхідні речі.

Допоміг у зборі допомоги й колектив Офтальмологічної клініки імені Сергієнка, який передав ковдри, подушки та постільну білизну.

У свою чергу, координатори Гумшатау – депутати Вінницької обласної ради, закупили для херсонців 20 газових плиток та балончиків до них і питну воду.

У Штабі особливо виділяють підтримку студентів Вінницького медуніверситету з Індії – учасників спільноти House of indians. Вони передали на Херсонщину продукти харчування, одяг, воду і засоби гігієни.

“Я вірю в те, що ми робимо, і в те, що ми зараз маємо підтримувати Україну. Я тут навчаюсь, тому те, що відбувається в цій країні, не може не впливати на мене, як і на всіх студентів з Індії. І хоч в мене немає знайомих у Херсоні, але я впевнений: всі мешканці України мають підтримувати один одного!” – говорить представник індійської студентської діаспори Анураг Крішна.

Вантаж у дорозі супроводжує координатор Гумштабу на Херсонщині Анатолій Потапов. 

“Гуманітарна допомога на Херсонщині зараз потрібна постійно. Особливо – чиста питна вода та продукти харчування тривалого зберігання. Цей вантаж ми передамо БФ “Особливі діти”. Волонтери  адресно доставлять людям необхідне. Зокрема і човнами, у важкодоступні місця, де не зійшла вода”, – розповідає він.

Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину Вінничани та Міжрегіональний гумштаб передали черговий вантаж на Херсонщину

Волонтери запевняють: допомога Херсонщині триватиме і надалі. 

Вінниця Сьогодні

Останні новини