6.7 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Вперше вирок у справі про дизельний скандал отримав член ради директорів VW
(ubr.ua)

Найпопулярніше

Мюнхенський суд засудив колишнього главу Audi Руперта Штадлера до 1 місяця позбавлення волі умовно за шахрайство з необережності у справі про дизельний скандал 2015 року. Він став першим колишнім членом ради директорів Volkswagen, який отримав такий вирок, пише Reuters.

Також Штадлера зобов’язали виплатити €1,1 млн штрафу. Спочатку прокуратура вимагала оштрафувати колишнього главу Audi на €2 млн.

Російський ГАЗ подав третій позов проти Volkswagen: вимагає понад $200 млн

Суд над Штадлером, який триває з 2020 року – один з найгучніших судових розглядів після дизельного скандалу. 2015 року Audi, що входить до концерну Volkswagen, визнала, що використовувала нелегальне програмне забезпечення для обману тестів на викиди.

За словами прокурорів, інженери маніпулювали двигунами таким чином, щоб вони відповідали допустимим значенням викидів вихлопних газів на випробувальному стенді, але не на дорозі. Штадлера звинуватили в тому, що він не зміг зупинити продаж маніпульованих  автомобілів після того, як про скандал стало відомо.

АМКУ дозволив Volkswagen купити дві компанії для збереження активів у США та Німеччині

Колишнього виконавчого директора Audi Вольфганга Хаца було засуджено до двох років позбавлення волі умовно зі штрафом у розмірі €400 тис., а третього обвинуваченого – інженера – засудили до 21 місяця ув’язнення і штрафу на €50 тис.

Прокуратура та обвинувачені можуть подати апеляцію до 4 липня.

Нагадаємо, німецький автомобільний концерн Volkswagen Group завершив продаж своєї частки у “Фольксваген Груп Рус”, включаючи його локальні дочірні компанії.

UBR

Останні новини