В Енергодарі відбувся вибух у будинку, де проходила нарада керівників окупаційної “поліції”

Сьогодні, 18 серпня, в тимчасово окупованому місті Енергодар відбулася нарада керівників міської “поліції”. Під час неї, приблизно о 09:23 в кабінеті начальника стався потужний вибух. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки МО України.

Читайте також: В Енергодарі окупанти б’ють українських атомників та відбирають у них гроші: яка ситуація на ЗАЕС

У результаті цього інциденту численні посадовці були поранені, зокрема начальник міського відділу полковник МВС Росії Чесанов Павло Валерійович (походження – Чувашська республіка), його заступник з оперативної роботи, керівник слідчого відділу, начальник чергової частини та керівники деяких підрозділів. Відразу після вибуху їх було негайно доставлено до місцевої лікарні.

Для надання медичної допомоги пораненим, з окупованого Мелітополя терміново викликали три реанімобілі. Планується, що з Мелітополя поранених евакуюють до рф.

Будівля, окрім використання для управління “поліцією”, також слугувала житлом для окупантів. Внаслідок вибуху будинок зазнав серйозних пошкоджень, а пожежа поширилася на 3-5 поверхи.

На даний час район події оточений поліцією. Можливість пересування для мирних мешканців міста значно обмежена. Інтернет в Енергодарі не працює.

Раніше ми повідомляли, що мешканці Запорізької області можуть фіксувати злочини росіян через телеграм-бот