6.7 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Як залучити більше грошей у своє життя | UA Новини
(ua-novosti.info)

Найпопулярніше

Щоб гроші прийшли у ваше життя, потрібно створити всі умови, щоб вони захотіли там з’явитися.

Почати можна вже з покупки гаманця.

Умови, які допоможуть залучити гроші

Намагайтеся купувати дорогий гаманець, який притягуватиме до себе такі ж дорогі купюри. Краще вибирати гаманець із замші та шкіри, а з квітів віддати перевагу коричневому, чорному та золотому, саме вони притягують гріш.

Ще один цікавий момент, що стосується гаманця. Багато людей носять із собою фотографії (свої чи близьких людей). На жаль, грошей вони не притягують. Краще носити із собою спеціальні грошові амулети. Крім того, гроші можуть абсолютно непередбачено впливати на людей, чиї фотографії ви носите у гаманці.

Вважається, що може допомогти притягнути гроші носіння в гаманці нерозміняної купюри або монети, що збереже грошову енергію всередині гаманця. В Америці люди часто зберігають свій перший зароблений долар, який стає грошовим амулетом.

Крім подібних порад, рекомендують акуратно поводитися з грошима. Не м’яти їх, не стукати, акуратно складати в гаманець. Вважається, що сумку, у якій лежать гроші, не можна ставити на підлогу. Інакше не буде грошей.

Не варто брати гроші в борг увечері, перераховувати їх увечері після заходу Сонця. Також радять не стояти довго на порозі, щоб не перегороджувати дорогу благополуччя, що йде до хати.

Як вважається, гроші, що дісталися вам випадково, зовсім не говорять про те, що вам пощастило. Навпаки, вони можуть призвести до хвороб, сварок з близькими та іншим нещастям.

Щоб залучити гроші, борг намагаються віддавати вранці, а чи не ввечері. Однак у понеділок борги не повертають, доводячи це тим, що весь тиждень будуть витрати. Після заходу Сонця у будинку не вимітають сміття. Вважається, що це призводить до фінансових збитків.

Щоб водилися гроші, не можна свистіти в будинку, змітати крихти зі столу рукою. Якщо дати сусідці в борг хліб та сіль, то й гроші можуть перейти до іншого будинку.

Коли прибираєте сезонний одяг у шафу, покладіть у кишеню грошову купюру. Тільки зверніть увагу, щоб на куртці чи плащі не було порваних кишень чи відірваних гудзиків. Гроші це не люблять.

UA NOVOSTI

Останні новини