7.3 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

Які зіркові пари не витримали випробування долі: Даніель Салем, Дмитро Харчишин, Володимир Остапчук
(lady.kyiv.ua)

Найпопулярніше

Прожити разом все життя – складне завдання для закоханих пар. На жаль, інколи є причини та люди розлучаються. Така доля не оминула і українських зірок шоу-бізнесу.

Повномасштабне вторгнення змінило життя кожного українця. Без сумніву, стало випробуванням для кожної пари. Не всі витримали та розійшлися.

Даніель Салем

У інтерв’ю “Неймовірній правді про зірок” Даніель зізнався, що розлучається з дружиною. Їх шлюб з Марією тривав 17 років. Вони мають доньку 8 років. Причиною розриву стосунків телеведучий називає ревнощі. Дружині часто не вистачало чоловіка вдома. За словами Салема, процес розлучення почався до повномасштабного вторгнення, але не був завершений. Тому подружжя займається питаннями розлучення зараз.

Валерій Харчишин

Лідер групи “Друга ріка” Валерій Харчишин повідомив про розлучення на своїй сторінці Facebook. Пара була у шлюбі 13 років. Валерій з дружиною Юлею мають трьох синів. Двоє молодших проживають з мамою, а старший боронить Україну в лавах ЗСУ. Середній син артиста важко хворіє та спільний біль не допоміг парі зберегти шлюб. Подружжя перестали бути близькі ще до початку війни, та Валерій зізнався, що має стосунки на стороні.

Володимир Остапчук

Телеведучий Володимир Остапчук має за плечима вже два шлюби. Перший шлюб з Оленою Войченко тривав 12 років. Пара має двох спільних дітей – доньку Емілію та сина Евана. Олена звинувачує в розтаванні Володимира та заявляє що він неодноразово їй зроджував. Телеведучий, в свою чергу, розповідає про непорозуміння між парою.

Шлюб з Христиною Горняк тривав з 2020 року. Причину розлучення пара не називає. Володимир повідомив у шоу “Пекельні Борошна”, що ходить до психолога, щоб проговорити зміни в особи стому житті. Христина переконана, що винні двоє.

Lady

Останні новини