6.7 C
Kyiv
Неділя, 25 Лютого, 2024

ЗСУ звільняють Донеччину: Міноборони підтверджує, військові розповідають деталі боїв
(www.radiosvoboda.org)

Найпопулярніше

Українські сили за ці вихідні звільнили кілька населених пунктів. Назви деяких підтвердили в Генштабі ЗСУ, про інші відомо зі слів військових. Експерти фіксують збільшення кількості локальних наступів уздовж лінії фронту. Як триває український контрнаступ та на що мовчазно натякає керівник розвідки Буданов – говоримо в ефірі.

Про це та інше дивіться у програмі «Свобода.Ранок» о 9:00 на @Радіо Свобода:

Близько 4 тисяч людей вдалося евакуювати із затопленого півдня України, повідомив президент України. Тим часом кількість загиблих внаслідок знищення Каховської дамби зросла. ООН досі не отримала дозвіл від російської сторони рятувати людей з Лівобережжя. Їх на свій ризик вивозять волонтери буквально під обстрілами. Тим часом окупаційна влада Херсонщини вже звітує, що вода відходить. Останні новини із затопленої Херсонщини.
Анекдоти, меми, зловтіха через випадкову смерть громадянина Росії. Українські соцмережі вибухнули жартами через загибель в Хургаді громадянина РФ, на якого напала акула. В суспільстві тим часом виникла дискусія: чи українці мають моральне право жартувати над такою смертю, долаючи стрес, чи відбувається процес «розлюднення» – і український народ тепер отруєний ненавистю?

 

Радіо Свобода

Останні новини