3.7 C
Kyiv
Середа, 18 Грудня, 2024

Як зрозуміти, що друзі використовують вас | UA Новини
(ua-novosti.info)

Найпопулярніші

Ми дружимо з іншими людьми з багатьох причин – заради задоволення спілкуватися, щоб розділяти захоплення і здійснювати спільні поїздки. Однак важливо пам’ятати, що дружба деяких людей може лише нашкодити. Насправді, багато людей в якийсь момент починають просто користуватися своїми “друзями”.

Ось ознаки, які повідомляють про те, що ваша дружба дала тріщину.

Ваш друг завжди говорить тільки про себе

Однією з ознак фальшивої дружби є те, що ваш друг постійно говорить про себе, свої переживання і думки. Наприклад, якщо ви зустрічаєтеся, щоб разом пообідати, перші 10 хвилин ваш друг говорить про свою нову роботу. Потім він приступить до обговорювання своєї нової дівчини, і лише потім, якщо пощастить, поцікавиться, як же все-таки у вас справи.

Справжня дружба не може обходитися без спільного обговорювання, коли кожен по черзі ділиться своїми емоціями і переживаннями. Якщо ж ваш друг говорить тільки про себе, не звертаючи уваги на ваші проблеми, задумайтеся, чи потрібна вам така людина поруч.

Ви завжди першими виходите на контакт

Ще однією ознакою “дружньої” експлуатації є безініціативність вашого друга. У взаємних, здорових відносинах обидві сторони зацікавлені в постійному спілкуванні з метою підтримки один одного.

Тим не менше, коли ви постійно першими пишете чи дзвоните своєму другові, щоб зустрітися, взаємності тут немає. Якщо людина повністю залишає будь-яку ініціативу на вашій совісті, це може означати, що вона просто користується вами при потребі.

Ваш друг суто ввічливий, а не відкритий

Легко розпізнати, що людина користується вашою доброю натурою, коли ви помічаєте її поверховість у спілкуванні. Вона може бути ввічливою і тактовною, однак не виключено, що це лише стратегія, щоб користуватися вами у будь-який зручний момент.

Справжній друг без побоювання поділиться з вами всім, будь-то радість або смуток. Якщо ви помітите, що ваш друг спілкується з вами, наче з звичайним знайомим, відбуваючись загальними фразами – задумайтеся, а чи друг він вам?

Ваш друг ласий на компліменти

Коли ви виявите, що ваш друг витягає з вас компліменти на свою сторону, слід задуматися про те, чи не користується він вами. Адже деякі люди заводять дружні відносини з іншими лише з метою зробити їх “опорою для свого его”.

Вони просто користуються вашими емоціями і почуттями для підтримки власної самооцінки. Таким чином, коли ви виявите, що друг хоче, щоб ви постійно хвалили його зовнішність, роботу – особливо, перед іншими людьми – ймовірно, вам потрібно зробити паузу у таких “дружніх” відносинах.

Ваш друг зникає з горизонту у важкі моменти

У кожного в житті бувають труднощі. Справжній друг в такий момент буде поруч. Це не означає, що він продасть заради вас останні штани. Проте ви відчуваєте його підтримку, фізичну чи моральну, що полегшує вашу ношу. Якщо ж ваш друг у важкі для вас моменти зникає, це відображає його байдужість. Якщо він, до того ж, виглядає роздратованим, коли ви намагаєтеся обговорити щось делікатне або різко змінює тему на щось абстрактне, навряд чи ви можете називати цю людину другом.

Якщо ви задумувалися визначити ступінь міцності дружби, простежте, як часто ваш друг жертвує заради вас чимось. Якщо ви постійно забираєте його дітей зі школи, який раз сплачуєте за нього обід, не отримуючи нічого натомість, прийшов час з’ясувати стосунки.

Ваш друг зв’язується з вами тільки тоді, коли йому щось треба

Тут не потрібно зайвих пояснень. Якщо ваш друг звертається до вас тільки за своєї потреби, то дружби між вами немає. Це означає, що ви прив’язані до “паразита”.

Заради вашої дружби ви виходите із зони свого комфорту

У багатьох випадках, вихід із зони комфорту – це природний, прогресивний спосіб спілкування зі світом. Проте, коли ви весь час намагаєтеся з усіх сил допомагати комусь в шкоду собі, подумайте двічі, перш ніж зробити це звичкою. Наприклад, багато людей регулярно беруть участь у заходах, які їм здаються нудними, тому що вони хочуть проводити час з другом, захопленим цим заняттям. Якщо ви готові жертвувати своїми інтересами в ім’я дружби, а ваш друг – ні, перегляньте умови вашої дружби.

Ваш друг відмовляється допомогти вам у важкі часи

Останнім сигналом того, що ваш друг “паразитує” на ваших відносинах – його небажання допомагати вам у важку годину. Зазвичай, такі “друзі-паразити” зациклені на підживленні свого его, тому всі навколо стають для них засобом досягнення своїх цілей.

UA NOVOSTI

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини