Навесні у дачників стає все більше турбот у саду: потрібно обрізати кущі та плодові дерева, а також обробити та побілити їх, щоб захистити від хвороб та шкідників. Наступний етап – внесення добрив, щоб рослини правильно розвивалися і потім дали плоди. theLime вирішив докладніше розповісти, чим підживити черешню під час цвітіння, щоб отримати врожай солодких ягід.
Читайте також: У квітні і травні: чим підживлювати троянди навесні для пишного цвітіння.
Перше підживлення
Перше підживлення черешні проводимо під час масового цвітіння черешні (квітень-травень). На відстані 1-1,5 м від дерева, там, де у нього знаходиться основне коріння, викопуємо невелику траншею, добре проливаємо її водою.
Беремо піввідра (5-6 л) нерозбавленого коров’яку (коров’ячого гною). Розводимо водою до повного відра, проливаємо по всьому колу. У жодному разі не можна використовувати добриво з азотом на сухій землі, інакше можна обпекти коріння.
Читайте також: Натуральне підживлення для гортензій допоможе їм квітнути пишно та яскраво.
Друге підживлення
Друге підживлення, яке потрібно здійснити, – це калійне. Його вносимо, коли дерево відцвіло і готується до плодоношення. У ту ж траншею розсипаємо деревну золу. На 1 дерево знадобиться приблизно 0,5 кг золи. Після того, як пройде дощі, вона поступово, повільно вбиратиметься в землю і підгодовуватиме дерево.
Цікаві новини для вас:
- Що робити з редискою після появи сходів, щоб отримати соковиті і великі коренеплоди.
- Чим підживити озимий часник у квітні, щоб він добре ріс і не жовтів.
- Перець не виносить затінення: які помилки заважають виростити гарну розсаду.
Найцікавіші історії та новини дня тепер у Telegram! Підписуйтесь на канал theLime і дізнавайтеся про них швидше.