Як начальник Шевченківського управління поліції у місті Києві Ігор Падюк та керівник Шевченківської окружної прокуратури міста Києва Юрій Коваленко займаються рекетом та вимаганням з Київських бізнесменів.
Перебуваючи у теплих кабінетах та в абсолютній безпеці, відповідні високі чиновники, прикриваючись своїми посадами збагачують себе за рахунок українського бізнесу та звичайних людей, які намагаються вижити в тяжких умовах війни. Нехтуючи законом, мораллю та совістю.
Отже, наші посадовці розробили план, як швидко та безпечно для себе обдирати бізнес та збагачувати свої родини. Схема дуже проста, але ефективна, повністю побудована на прийомах та методах роботи бандитів у 90х роках.
Що вони роблять, начальник Шевченківського управління поліції у місті Києві Ігор Падюк (див. світлину 1) по наведенню своїх підлеглих – оперуповноважених та дільничних, розставляє наряди поліцейських біля обмінників валют на території Шевченківського району. Як правило, це оперуповноважені, які вдягнені як цивільні особи, їх не відрізнити від звичайних громадян.
Далі, замість того, щоб розшукувати злочинців та виконувати правоохоронні функції, ці наряди “правоохоронців” тривалий час, а як правило днями, спостерігають за клієнтами, які відвідують обмінники. Коли вони бачать, що клієнти виходять із габаритними сумками та сідають у автомобілі – одразу починають діяти.
Далі, відповідні “спостерігачі” викликають патрульну поліцію (скоріш за все, патруль, також, залучений до схеми), так, як з’являється через декілька хвилин, майже миттєво. Патрульна поліція зупиняє автомобіль клієнтів обмінника під надуманим приводом, нібито порушення ПДД, непристебнутий ремінь безпеки, воєнний стан і тому подібне. При цьому, патрульний поліцейський одразу вимагає у водія повідомити про вміст підозрілої, на його думку сумки. Після того, як водій повідомляє, що там грошові кошти, надає відповідні документи про легальне походження грошових коштів, патрульний одразу дає зрозуміти навідникам – працівникам Шевченківського управління поліції, що у транспортному засобі є грошові кошти. Що вони можуть діяти – віджимати чесно зароблені гроші, а для когось і останні кошти.
Після того, через декілька хвилин з’являється слідчо-оперативна група, яка також чатує неподалік. І починають оформляти протоколи обшуку, які як правило грубо фальсифікуються. Мотивують це тим, що гроші на думку поліцейських вкрадені, хоча при цьому жодних заяв або відомостей про потерпілих від крадіжки грошей у них немає і бути не може. Тобто, поки правоохоронці з прокуратурою не розберуться, нехай ваші кровні гроші полежать у Ігоря Падюка (див. фото 1), так буде краще всім. Ігорю Падюку немає різниці чи це гроші на лікування, чи на купівлю майна, слідчо оперативна група їх просто вилучає, без ухвали суду.
На світлині відображено момент, коли працівники Шевченківського управління поліції у місті Києві вирішують, як краще проникнути в авто. Звертаємо Вашу увагу, що жодного дозволу від суду або власника у них немає. Але все одно, це не заважає їм виламати двері та виконати свої злочинні дії.
Далі, на наступній світлині відображено, як патрульна поліція безпідставно виносить постанову на водія, який не порушував правил дорожнього руху. Це робиться виключно для того, щоб хоча б якось легалізувати свої злочинні дії. З ліва (без головного убору), інспектор Момотюк Вадим Анатолійович посвідчення ДПП №011139 дійсне до 21.09.2025 року, крайній з права капітан поліції Єфимов Ярослав Сергійович посвідчення КВП №035248 дійсне до 31.08.2027 року. З даних осіб все і починається, саме вони за наводкою спостерігачів зупиняють та фабрикують справи.
Після, майже одразу, на місце прибуває слідчо-оперативна група Шевченківського управління поліції, яка тільки і чекала сигналу, вилучає транспортний засіб разом із грошовими коштами. При цьому слідчий, обережно вказує, що для того, щоб не вилучати нічого – треба подзвонити керівництву Шевченківського управління поліції і швидко вирішити це питання за половину вилученої суми грошей, а інакше матеріали підуть до Шевченківської окружної прокуратури міста Києва, яка направить до суду клопотання про арешт грошей і суд неодмінно накладе такий арешт. Поки ви зможете довести свою правоту пройде мінімум пів року.
На цьому етапі вступає керівник Шевченківської окружної прокуратури міста Києва Юрій Коваленко, зображений на світлині.
Саме він дає вказівку писати безпідставні клопотання про арешт майна та легалізацію обшуку під надуманими приводами, як правило дані держморди інкримінують невинним людям статтю 198 Кримінального кодексу України, це придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного кримінально протиправним шляхом. А яким шляхом, де кримінал, це вже чиновників не цікавить. Це вже не їх проблеми. Є людина, і стаття знайдеться.
И все б і нічого, але тут вже звичайна людина опиняється у проблемній ситуації, коли потрібно доводити, що ці гроші – Ваші. Людині потрібно ходити в безліч судових засідань у суди, які постійно переносяться та відкладаються. Наймати юристів, витрачати додаткові кошти та час, писати скарги, складати інші процесуальні документи, щоб довести свою правоту та отримати назад своє майно.
А що в цей момент роблять начальник Шевченківського управління поліції у місті Києві Ігор Падюк та керівник Шевченківської окружної прокуратури міста Києва Юрій Коваленко, все просто, чекають в теплому кабінеті пропозиції: половина вилученої суми грошей для них, а решту забирайте, так це працює.
Від такої схеми, по нашим неофіційним даним, вже постраждало значна кількість бізнесменів, які проводили угоди і не мали змоги доводити свою правоту у суді, тож втрачали до половини від вилучених коштів, щоб не втрати можливість укласти угоди, про які вели домовленості тривалий час в умовах війни. Що це, як не чистий прояв тиску на бізнес через вимагання у стилі 90х ще й працівниками правоохоронних органів.
А тому, ми недовіряємо національній поліції і вам не радимо! Бережіть себе та свої кошти. Якщо на вашому шляху ви зустрінете Ігоря Падюка та Юрія Коваленко з їх посіпаками. Можливо ви втратите все, а можливо половину. Тут все залежить від Вас.