3.7 C
Kyiv
Середа, 18 Грудня, 2024

Шкідники на огірках – як позбутися попелиці, павутинного кліща і трипсів на огірках
(apostrophe.ua)

Найпопулярніші

Поки ми чекаємо на смачні і соковиті огірки з наших грядок, шкідники теж не втрачають часу й на повну силу шкодять майбутньому врожаю. Влітку за високої вологості та при перепадах температур цю культуру можуть атакувати попелиця, павутинний кліщ і трипси.

Про дієвий і екологічний засіб, який допоможе врятувати огірки і не зашкодить нашому здоров’ю, розповіла авторка YouTube-каналу “В гостях у Тані”.

Читайте також: Чому жовтіють і гниють кабачки: поради досвідчених городників, як врятувати урожай.

“Щоб попередити ураження шкідниками огірків, я завжди використовую дієвий і перевірений роками біопрепарат – така обробка не допустить на ваші рослини попелиць, мурах, павутинний кліщ та трипси. Ці шкідники висмоктують всі соки з листя і стебел огірків і забирають сили у молоденьких плодів”, – розповідає авторка каналу.

За її словами, коли вже шкідники з’являться на рослині, їх можна побачити на листі, павутинний кліщ може уразити зав’язь, а трипси – листочки та квіти.

“Якщо вашу рослину вже вразили шкідники і ви нічого не будете робити, її можна втратити, однак ми не для того важко працювали – сіяли, доглядали, пололи бур’яни, щоб просто віддати свій урожай шкідникам.Тому я завжди використовую біологічний препарат, інсекто- акарацид контактно-кишкової дії Актоцид. Це біологічний препарат, він універсальний і ним можна обробляти навіть у період плодоношення. 15 хвилин – і шкідники гинуть”, – розповіла авторка каналу.

За її словами, оскільки цей препарат універсальний, його можна застосовувати і на інших культурах – томатах, баклажанах, картоплі, капусті та інших.

Читайте також: Чим підживити помідори під час цвітіння: натуральне добриво знайдеться в кожному холодильнику.

“Великий плюс цього препарату – свіжі огірки з грядки можна вживати в їжу вже після 48 годин після обробки. До того ж можна не боятися, якщо дати рослинам більшу концентрацію препарату – він повністю біологічний і рослині не шкодить”, – додала авторка відео.

Цікаві новини для вас:

  1. Що зробити з часником у червні, щоб збільшити голівки: три дії для гарного врожаю.
  2. Як правильно прищипувати огірки, щоб урожай збирати відрами.
  3. Звичайна харчова сода стане в пригоді в саду і на городі: чим вона корисна.

Апостроф

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини