1.5 C
Kyiv
Четвер, 19 Грудня, 2024

Генеральне прибирання квартир, будинків Київ
(galka.if.ua)

Найпопулярніші

Дуже часто після ремонту радіатори опалення залишаються без уваги. Або їх чистку відкладають “на потім”, бо на миття батарей потрібна велика купа часу та зусиль.

А між тим, на поверхні радіаторів залишаються сліди від будівельних розчинів та скупчується велика кількість пилу. Весь цей бруд не тільки псує естетику свіжо виконаного ремонту. Він також небезпечний для здоров’я. Вже в перші дні опалювального сезону, дрібний пил підніметься у повітря і Ви відчуєте неприємний запах в кімнаті.

Найбільш простий спосіб позбутися бруду – перекласти ці побутові питанні на спеціалістів та замовити прибирання після ремонту в компанії Mister Cleaner. В іншому випадку пропонуємо скористатися нашими порадами https://mister-cleaner.com.ua/heneralne-prybyrannia/, щоб процес був максимально ефективним та безпечним.

Що потрібно мати для миття радіаторів

Будівельний бруд відмити доволі важко, особливо якщо він потрапляє між секціями батареї. Тому для роботи Вам знадобиться:

  • гумові перчатки для захисту рук;
  • щітки з різною щетиною;
  • пилосос або віник;
  • ємність з розприскувачем (пульверизатор);
  • ганчірки різного розміру (краще віддати перевагу мікрофібрі).

Великим бонусом стане наявність побутового парогенератора, який допоможе розчинити засохлі плями цементу або шпаклівки.

Також попіклуйтесь про достатню наявність миючих засобів. Їх краще придбати заздалегідь, щоб не витрачати час на походи до магазину, прериваючи процесс прибирання.

Як відмити шпаклівку від батарей

В ідеальному випадку, будівельний бруд краще прибирати відразу і не давати йому застигнути. З застарілими плямами потрібно поводитись обережно, щоб не пошкодити емаль на поверхні радіатора. Перевірений алгоритм прибирання після ремонту виглядає так:

  1. Захистіть підлогу в зоні виконання робіт за допомогою плівки або тканини. складеною в декілька разів.
  2. Виконуємо суху чистку. За допомогою пилососа (віника) прибираємо пил, великі шматочки бруду.
  3. Цемент та інші засохлі будівельні матеріали обережно зчесуємо металевою щіткою. Дійте обережно, щоб не пошкодити фарбу.
  4. За допомогою пароочисника або вологої ганчірки розмочуємо залишки бруду. Тепла вода допоможе прибрати гіпс, шпаклівку, цемент, інші клейові суміші.
  5. Складні плями потребують додаткової обробки. Для цього можна придбати спеціальні миючі, або використовувати народні методи: харчова сода для чищення, уксус прибере неприємні запахи та жовтий наліт, перекис водню допоможе пом’якшити будівельні плями. Наносити рідкі речовини в середні частини радіатора або на його зворотню сторону краще з допомогою пульверизатора.

Щоб зберегти руки цілими, для миття внутрішніх частин радіаторів використовуйте йоржики. Лайфхак: https://mister-cleaner.com.ua/prybyrannia-pislia-remontu/ зручний предмет для чищення можна зробити власноруч з губки та довгої лінійки або пласкої палки. Просто з’єднайте ці два предмети таким чином, щоб можна було вимити забруднення між секціями батареї, не засовуючи туди руки.

Реклама





Galka.if.ua

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини