1.5 C
Kyiv
Четвер, 19 Грудня, 2024

у кіберполіції дали поради військовим
(www.ukrinform.ua)

Найпопулярніші

Військовим варто взагалі вимкнути засоби геолокації на своїх пристроях і загалом мінімізувати послуговування месенджерами та соцмережами для переписок між собою.

Про це поінформував заступник начальника управління оперативного забезпечення та аналізу Департаменту кіберполіції Нацполіції України Віталій Кузьменко, передає кореспондент Укрінформу.

За словами фахівця, насправді базових правил кібербезпеки та кібергігієни фактично рекомендовано дотримуватися усім (налаштування складних паролів, двофакторна аутентифікація тощо).

«Але саме військові можуть бути цільовими особами, на яких може впливати ворог. Військові дійсно мають ретельніше ставитися до своєї кібергігієни, кібербезпеки у цілому. З моєї точки зору, я б порадив мінімізувати публікацію тих чи інших фото, які, зокрема, стосуються саме військової тематики. Це і про налаштування приватності месенджерів, про закриття свого мобільного номера. (Варто – ред.) мінімізувати… взагалі – фактично вимкнути застосування засобів геолокації, мінімізувати загалом застосування месенджерів та соцмереж для переписки між військовими», – сказав він.

Представник кіберполіції заявив, що, якщо говорити про безпеку месенджерів, то військовим так чи інакше варто послуговуватися тими, які застосовують наскрізне шифрування. «І не варто пересилати будь-які персональні дані», – порадив Кузьменко.

Читайте також: Кіберполіція надала поради військовим щодо безпечного використання мобільних пристроїв на фронті

Відповідаючи на питання, чи існує золота середина для громадян у контексті того, щоб можна було послуговуватися інтернетом і не бути при цьому жертвою російських хакерів, кіберрозвідки РФ і так далі, він поінформував, що так чи інакше інтернет проникає фактично у будь-які сфери життя людей.

«Говорити про те, що абсолютно видалитися, видалити всі повідомлення – маються на увазі публікації, фото тощо – мабуть у цьому немає критичної необхідності. Варто розуміти, а що дійсно можна публікувати, а що ні. Якщо говорити у розрізі вашої особистої безпеки, то найкращим правилом, зрештою, буде мінімізувати публікацію саме вашої персональної інформації», – сказав представник кіберполіції, звертаючись до українців.

Читайте також: Українців попереджають про фейкові телеграм-боти, які маскуються під енергетичні компанії

Як повідомлялося, керівник Головного управління радіоелектронної боротьби та кібербезпеки Генерального штабу ЗСУ полковник Іван Павленко порадив українцям не послуговуватися соцмережею Телеграм.

Укрінформ

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини