12.1 C
Kyiv
Неділя, 8 Вересня, 2024

Студентка ХДУ перемогла на чемпіонаті України серед юніорів – Український південь
(pivdenukraine.com.ua)

Найпопулярніші

У Івано-Франківську стартував чемпіонат України серед юніорів. До спортивного заходу долучилися 276 атлетів та атлеток з усієї України. Серед них і з Херсонщини, – повідомляє пресцентр ХДУ.

У змаганнях взяла участь й студентка І курсу факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Діана Мирошніченко. Їй не було рівних у секторі для стрибків у довжину. З результатом 6.12 м спортсменка не лише піднялась на найвищу сходинку п’єдесталу, а й оновила особистий рекорд.

“Все сподобалося: і доріжка, і емоції, і настрій. Все склалось добре. Стрибалось стабільно, остання спроба була дуже далека, але, на жаль, заступ. Працюємо далі, маю ще один старт в цьому сезоні “, – прокоментувала свій виступ Діана Мирошніченко.

Також в естафеті 4 по 100 м наша студентка здобула І місце в команді та посіла ІІ місце у  бігу на 200 м.

Дивіться відео на ютуб-каналі інформаційного видання “Український південь”:  у Херсоні привітали лікарів з Днем медичного працівника: