Декілька способів позбавити себе неприємних емоцій з самого ранку
Коли за вікном темно і холодно, бажання залишатися в теплому ліжку перемагає навіть найважливіші плани. Прокидатися вранці восени та взимку справді стає складним завданням: непроглядна темрява за вікном та відчуття сирого холоду лише посилюють прагнення сховатись назад під ковдру. Але від того, як починається ранок, багато в чому залежить і успішність.
На щастя, є кілька перевірених методів, які допоможуть легше пережити зимові пробудження та підготуватися до активного дня.
Як легше прокидатися в холодну пору року
1. Регулярний режим сну дозволяє тілу звикнути до встановленого часу пробудження. Постарайтеся лягати спати в один і той же час щодня, навіть у вихідні. Це допоможе біологічному годиннику вашого організму працювати більш стабільно і підготувати тіло до пробудження, зазначає Stylist.
2. Якщо природного сонячного світла недостатньо, подумайте про покупку лампи, яка імітує денне світло і допомагає організму “включитися” в роботу. Ця практика не тільки полегшує пробудження, а й піднімає настрій, особливо якщо у вас бувають напади зимової нудьги.
3. Провітрюйте кімнату та зберігайте прохолоду вночі. Перегрів у спальні може заважати якісному сну та ранковому пробудженню. Намагайтеся спати у прохолодній кімнаті. Це сприяє глибокому і міцному сну, і ранок почнеться бадьоріше.
4. Різкий сигнал будильника може лише додати стресу в ранковий час. Його можна замінити світловим будильником, який поступово збільшує рівень освітлення, імітуючи схід сонця. Плавне пробудження сприяє комфортнішому переходу від сну до пробудження і допомагає організму почати ранок без шоку.
5. Почніть ранок з яблука. На відміну від кофеїну цей фрукт допоможе довше зберігати бадьорість та енергію.
6. Мотивація до пробудження може бути вищою, якщо запланувати щось, чого вам справді хочеться: смачний сніданок, невелику прогулянку або ранкове читання. Такі маленькі радості допомагають зосередитись на позитивних моментах початку дня, зменшуючи ранковий стрес.
Раніше “Телеграф” розповідав, які звички допоможуть менше витрачати гроші. Їх лише три.