Про користь гарбуза говорять всі вчені та дієтологи, і не дивно, бо він надзвичайно цінний для нашого організму, і водночас дешевий та доступний. Гарбуз допомагає при проблемах шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, хворобах печінки, він зміцнює імунітет та підвищує настрій. Багато хто недооцінює цей продукт, і даремно, бо це справжнісінький скарб для нашого організму.
Фудекспертка Світлана Левицька приготувала неймовірно корисний гарбузовий чізкейк, який не потрібно випікати, і поділилася рецептом на своїй сторінці в Instagram.
Читайте також: Для смачної осені: добірка найкращих рецептів гарбузової каші.
Цей смачний і дієтичний десерт не потребує випічки, він максимально простий у приготуванні, і при цьому ніхто не здогадається, що він з гарбуза.
Інгредієнти:
- Пісочне печиво – 200 г
- Розмʼякшене масло – 30 г
Печиво будь-яке, можна власного приготування. Його потрібно перебити в крихту, змішати з маслом і викласти, втрамбовуючи, на дно розʼємної форми. Сформовану основу для чізкейка треба поставити в холодильник.
Для заливки:
- Відварений гарбуз – 600 г
- Сік одного апельсину
- Крем-сир – 400 г
- Цукор – 100 г
- Желатин – 18 г
- Ванільний цукор
- Вода – 100 мл
Читайте також: “Манго” з гарбуза – як приготувати оригінальний осінній десерт.
Желатин заливаємо холодною водою і залишаємо набухати.
Тим часом відправляємо всі інші інгредієнти для заливки у блендер.
Розігріваємо желатин до розчинення. Перемішуємо і додаємо до інших інгредієнтів.
Перебиваємо всі інгредієнти для заливки в однорідну масу і виливаємо на основу з печива. Ставимо в холодильник.
“У нас вже готовий повноцінний чізкейк без випічки, якому треба дати застигнути. Але він буде ще смачнішим, якщо до нього додати апельсинову ноту”, – розповіла фудекспертка.
Для апельсинового конфі:
- Сік апельсину – 250 мл, краще використати свіжовичавлений сік із солодких апельсинів.
- Цукор – 35-50 г, залежить від того на скільки солодкі апельсини, скуштуйте і додайте на свій смак
- Кукурудзяний крохмаль – 15 г
“200 мл соку виливаємо в каструлю, всипаємо цукор і ставимо нагріватись. У 50 мл холодного соку розчиняємо крохмаль. Коли сік почне закипати, вливаємо крохмаль і варимо до загустіння безперервно помішуючи. Остуджуємо, помішуючи, щоб не було гаряче і виливаємо зверху на гарбузову заливку. Ставимо все в холодильник, мінімально потрібно годин 5, а краще на ніч!”, – додала Світлана.
Смачних і затишних вам чаювань!