Ці звички зовсім не небезпечні. З ними живуть навіть заможні люди
Сам факт життя в умовах бідності може значно вплинути на людину. Це легко формує звички, погляди та цінності, які залишаються з нею навіть після покращення фінансової ситуації.
Навіть досягнувши стабільності та комфорту, у багатьох українців часто зберігаються риси, що вказують на їхнє важке минуле. Є 5 явних ознак того, що людина виросла в бідності, пише Newtraderu.
Пошук вигідних покупок
Такі люди без проблем знаходять знижки та вигідні пропозиції. Вони постійно шукають способи заощадити — чи то за допомогою купонів, розпродажів чи порівняння цін у різних магазинах.
Накопичення запасів
Страх нестачі може схиляти людей, котрі пережили бідність, до накопичення. Вони часто запасаються їжею, предметами особистої гігієни або побутовими речами, навіть якщо фінансово здатні купувати їх за необхідності.
Фінансова тривога
Досвід життя у бідності може залишити людину з хронічною фінансовою тривожністю, яка залишається навіть після покращення матеріального становища. Ця тривога проявляється у постійному страху повернутися до важких часів, попри здобуття фінансової стабільності.
Пріоритет практичності
Люди з досвідом життя в обмежених умовах часто при виборі покупок надають перевагу функціональним речам, а не предметам розкоші. Вони цінують довговічність та користь, вибирають товари, які будуть служити довго та виконувати певні завдання.
Ремонт, а не заміна
Коли ростеш в умовах бідності, часто доводиться вчитися обходитися тим, що є, розвиваючи навички ремонту та догляду за речами. Люди, які пройшли через фінансові труднощі, продовжують термін служби своїх речей частіше, ніж їх заміняють.
Раніше ми писали, чому ви бідні. Розкрито 10 небезпечних грошових звичок.