Росіяни прагнуть захопити Часів Яр до настання зимових холодів, через що відсутня підготовка їхнього особового складу та техніки до низьких температур у цьому напрямку.
«Спостерігаючи скільки ресурсів і сил вони застосували для того, щоб зламати спротив наших захисників у Часовому Яру. Я можу сказати, що військове керівництво ворога готові розмінювати життя своїх солдатів на бажані квадратні кілометри української території», -коментує він.
За даними Генштабу ЗСУ, у жовтні ворожі війська зазнали рекордних втрат — понад 41 тис осіб. Для порівняння, за весь 2022 рік втрати РФ складали трохи більше 90 тисяч.
Така тенденція, підкреслює Селезньов, може бути як позитивною, так і негативною для України, залежно від ресурсів, які мають українські захисники для відбиття атак.
Завдяки продуманій оборонній стратегії, розробленій Генштабом, ворогу не вдалося досягти своїх цілей на цьому напрямку. Рельєф місцевості також відіграв важливу роль у зміцненні українських позицій.
Крім того, успішна операція українських військових у Курській області змусила окупантів передислоковувати частину своїх сил, послабивши наступальні можливості на Часовоярському напрямку.