Окупанти заявляють, що йдуть відновлювальні роботи
Окуповані Росією частини Запорізької та Херсонської областей 27 листопада залишились без електропостачання. Окупанти називають причиною пошкодження лінії електропередачі.
Про це в Telegram написав незаконний так званий “губернатор” окупованих територій Запорізької області Євген Балицький. Він запевнив, що “роботи завершаться найближчим часом, електропостачання буде відновлено в повному обсязі”.
Посібник окупантів додав, що “соціально значущі об’єкти підключені до резервних джерел живлення”. Він попросив мешканців “зберігати спокій”.
Місцеві пабліки пишуть, що в окупованому Мелітополі не працюють світлофори. Також вже виникли проблеми із водопостачанням.
За даними “РІА Мелітополь”, проблеми у Мелітополі та навколишніх селах почалися з вечора 26 листопада. Спочатку в місті та районі зникло світло, а потім і вода у кранах.
Аналогічна ситуація і в окупованому Бердянську. Бердянці повідомляють, що у більшості мікрорайонів вже немає води та нестабільно працює зв’язок.
Немає світла і на окупованій частині Херсонщини. Посібник окупантів Володимир Сальдо повідомив, що близько п’ятої ранку 27 листопада сталося аварійне відключення на лінії електропередачі ПЛ-330 кВ “Джанкой – Мелітополь”.
“Без електропостачання тимчасово залишилися 172 населених пункти в Генічеському, Новотроїцькому, Верхньорогачіцькому, Великолепетихському, Іванівському і Нижньосірогозькому муніципальних округах. Це торкнулося 137 534 осіб, а також 40 соціально значущих об’єктів, які були оперативно підключені до аварійних джерел живлення“, — пише він.
Станом на 7:40 у Генічеському та Новотроїцькому районах електропостачання було відновлено. Без електрики залишаються 69 населених пунктів.
Раніше “Телеграф” розповідав, як живуть і на що чекають в окупації жителі Мелітополя. Росіяни зробили все, щоб фактично відрізати регіон в інформаційному плані та створити завдяки цьому потрібний образ “нової території”, де начебто все гаразд. Але при прискіпливому погляді навіть із пропагандистських історій “переглядає” реальна картина.