Цьогоріч до безкоштовного соціального проєкту “Університет третього віку” у Дніпрі приєдналися майже 1,5 тисячі учасників, з яких близько 500 – це внутрішньо переміщені особи. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний“, посилаючись на Дніпровську міську раду.
Загальна кількість учасників Університету тепер становить близько 16,5 тисяч осіб. Як розповіла під час брифінгу 3 грудня Карина Коденчук, провідна спеціалістка сектору планування заходів міськради, в УТВ з початку року організували 167 груп занять за різними напрямами: від вивчення іноземних мов і роботи з гаджетами до лекцій із правознавства, українознавства, медіаграмотності, психології, мистецтвознавства тощо.
Один із найпопулярніших напрямів – спортивний. Провели 1 172 спортивні заняття із оздоровчої руханки, китайської гімнастики, зі скандинавської ходьби, східних танців, аеробіки, пілатесу з елементами йоги, черліденгу, до яких долучилися 664 учасники проєкту. За підтримки танцювально-спортивних та творчих колективів міста вдалося провести на різних локаціях масштабні показові виступи за 12 спортивними напрямами, — розповіла Карина Коденчук.
А ще учасники проєкту активно долучалися до культурного життя міста. Зокрема цьогоріч майже 4 тисячі слухачів відвідали театральні вистави та концерти.
Також для учасників УТВ запустили єдиний сайт, на якому можна переглядати розклад і записуватися на події. Наразі тестується мобільний застосунок «єДніпро», функціонал якого планується розширити наступного року.
Наступного року також продовжуватимемо лекції, заняття. Будуть творчі майстер-класи, пізнавальні батли, вікторини, тематичні фотоконкурси. А ще у планах написати всеукраїнський радіодиктант національної єдності – 2025, організувати спортивно-танцювальні марафони, підготувати команду від проєкту до виступу на відкритому чемпіонаті з черліденгу та чер-спорту. Тож запрошуємо усіх охочих містян поважного віку долучитися до дружньої родини УТВ, — додала Карина Коденчук.
Аби стати учасником “Університету третього віку” необхідно надати заяву з оригіналами та копіями документів:
- паспорт;
- пенсійне посвідчення;
- ідентифікаційний номер;
- довідка ВПО (для внутрішньо-переміщених осіб).
Документи разом із заявою потрібно принести на вулицю Старокозацьку, 40-Б.
Нагадаємо, раніше ми писали, як компанія “Лімак” намагається судитися з “Дніпровським метрополітеном”. А ще на нашому сайті можна дізнатися, коли українці зможуть повертати непридатні харчові продукти.