0.4 C
Kyiv
Четвер, 6 Лютого, 2025

У Запоріжжі за допомогою гранту відкрили кабінет альтернативної медицини – ексклюзивне інтерв’ю засновниці центру
(zprz.city)

Найпопулярніші


У Запоріжжі можна відновити своє здоров’я альтернативною медициною

Мешканці Запорізької області, попри повномасштабне вторгнення, продовжують створювати нові бізнеси та розвивати вже наявні. Сьогодні розповідаємо про Ганну Тарасову, яка розпочала власну справу у Запоріжжі.

Про справу Ганни читайте в ексклюзивному матеріалі zprz.city.

Читайте також: Від російського полону до власної справи – переселенка з Енергодара шиє одяг для тварин у Запоріжжі

Ганна все життя проживає у Запоріжжі. Попри складні умови під час до повномасштабної війни вона наважилась взяти участь у гранті від Запорізького центру зайнятості і виграла його. Грант допоміг Ганні облаштувати кабінет альтернативної медицини у місті.

Ідея відкрити кабінет альтернативної медицини «Жива» з’явилась давно. У розумінні Ганни Тарасової альтернативна медицина – це коли відновлення здоров’я людини відбувається за допомогою холістичного підходу, тобто на фізичному, енергійному та психологічному рівнях.

Зазначимо, що термін «холістичний» використовується для опису підходу до лікування хворого, при якому фізичні, психічні та соціальні фактори, що впливають на пацієнта, враховуються більшою мірою, ніж проста діагностика наявного у нього захворювання.

«Я багато років вивчаю цю тему. Займаюсь саме цим методом відновлення людини через масаж, реабілітацію, психологічний вплив, також через енергетичні опрацювання. Ось я і подумала, чому я допомагаю лише одиницям, адже можна допомогти більшості людей відновлюватись на всіх рівнях. Саме так і з’явилась в мене ідея відкриття центру комплексного оздоровлення, чи альтернативної медицини», – розповіла засновниця центру Ганна Тарасова.

Ганна Тарасова має чотири вищі освіти: за першою вона біолог-хімік, за другою – психолог, за третьою – оргтерапевт та фізичний терапевт, за четвертою – педагог вищої школи.

– Як відбувається прийом людини у вашому центрі?

– По-перше, коли людина приходить, я проводжу з нею консультацію. І ми за результатами діагностики визначаємо, що саме необхідно. Якщо у людини довгий час не проходить якась проблема, наприклад, болі у суглобах або спині, то під час діагностики ми рекомендуємо масаж та реабілітаційні тренування. І звісно ми пропрацьоваємо психологічні питання, адже більшість людських проблем пов’язана із психосоматикою. Тобто якісь комбіновані емоції вони застрягають в тілі у вигляді довготривалих хвороб. Інколи ми «провалюємось» більш глибше і пропрацьоваємо дитячі травми.

– А що відбувається потім? Який вплив на людину мають ці техніки?

– Коли ми всі ці питання вирішуємо, людина відновлюється не лише фізично, а й більш відкрито приймає навколишній світ, тому що ми прибираємо і психологічні стискання. А іноді, коли людині потребує ще й розвитку, проходить ряд психологічних ігор, він природно виходить на якісний новий спосіб життя.

– Розкажіть, більше про грант, як ви його отримали?

– Мені було важко, але я це все ж зробила. Я отримували кілька відмов, але остання відповідь була позитивною. Це був грант на власну справу від нашого Центра зайнятості. Я пройшла співбесіду і через місяць отримала грантові кошти, за які облаштувала свій кабінет.

– Наскільки важко відкривати бізнес під час війни?

– Дуже важко відкривати бізнес в цей час у Запоріжжі, але це того варте. Адже відбувся масовий відтік людей. Дуже багато людей виїхали за межі нашої області і наразі мало клієнтської бази у місті. Дуже хочеться, щоб було більше людей.

– Поділіться своїми планами. Як хочете розвивати власну справу?

– Я дуже хочу розвивати свою справу. Хочу допомогти багатьом людям з працевлаштуванням та платити податки, адже без цього не буде розвитку в країні. Також мрію відкрити ще один подібний центр у Запоріжжі, а далі можливо й в інших містах України. Але я розумію, що для цього слід пройти певний шлях і я зараз навчаюсь, як це зробити.

–  Що можете порадити людям, які хочуть відкрити власну справу, але наразі не наважуються це зробити?

– Треба розуміти, що під час війни відкрити власну справу дуже важко. Треба детально продумати напрямок, в якому вони хочуть розвивати свій бізнес. І якщо попри всі складнощі сьогодення дуже хочеться це зробити – треба брати і робити. Немає нічого неможливого.

Раніше ми розповідали  про подружжя Яну та Сергія Сліпко, яке викупило кав’ярню в центрі міста та працевлаштувало переселенців.


ZPRZ.CITY

Цікаве

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини